کدخبر:
220071
تاریخ انتشار:
۱۵ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرکل زندان‌های استان گیلان:

سلامت روانی و جسمی کارکنان سبب افزایش بهره روی ادارات می شود

خزر: مدیرکل زندان های استان گیلان با تأکید بر لزوم ترویج فعالیت های ورزشی در میان کارکنان این سازمان، گفت: سلامت روانی و جسمی کارکنان سبب افزایش بهره روی ادارات می شود.

به گزارش خزرآنلاین، سید حمید حسینی بعد از ظهر یکشنبه در مراسم اختتامیه در بیستمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان‌های استان گیلان با اشاره به تأثیر ورزش در سلامت روانی و جسمی کارکنان، اظهار کرد: باید این فرهنگ در میان کارکنان نهادینه شود.

وی با بیان اینکه وجود سلامت روانی در محیط کار سبب کاهش مشکل در ادارات و افزایش بهره وری می‌شود، افزود: در صورت بالا بودن سطح سلامت روانی در محیط کار می‌توان با استفاده از منابع موجود، استعدادهای بالقوه اعضا را در زمان مناسب و با صرف حداقل هزینه‌ها به عمل تبدیل کرد و در راستای ارتقای سازمان گام برداشت.

حسینی در ادامه بر لزوم توجه به آموزش مهارت و یادگیری علوم ورزشی به ویژه در ورزش‌های انفرادی، تأکید کرد و گفت: باید در زمینه ورزش‌های حرفه‌ای و قهرمانی در میان کارکنان نیز تلاش کنیم.

بیستمین دوره مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز کارکنان مرد زندان‌های استان گیلان به میزبانی کانون اصلاح و تربیت و زندان زنان رشت با حضور ۳۷ نفر از کارکنان مرد برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۲۱ نفر در رشته دارت، ۱۶ نفر در رشته تنیس روی میز شرکت داشتند که در پایان از نفرات برتر مقام‌های اول تا سوم با اهدا حکم قهرمانی و هدایا تقدیر شد.
سلامت روانی و جسمی کارکنان سبب افزایش بهره روی ادارات می شود
#مدیرکل زندان‌های استان گیلان # سید حمید حسینی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220071 1