کدخبر:
220093
تاریخ انتشار:
۱۶ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اندراحوالات مدیر زالوصفت شهرداری رشت؛

از دریافت پاداش 160 میلیونی تا نسبت دادن مسایل غیراخلاقی به مدیران شهرداری!

خزر: این مدیر زالوصفت با همراهی یک مدیره بدنام شهرداری که هم اکنون از زیردستان او بوده و چندی قبل تصویرش در کنار یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری، منجر به رد صلاحیت این فرد هم شده بود، اقدام به راه اندازی یک کانال تلگرامی نموده و در آن به سرپرست شهرداری اتهامات غیراخلاقی ناروایی را نسبت داده بود. البته پس از شناسایی گردانندگان این کانال در بین فعالان فضای مجازی، فعالیت این کانال تلگرامی به یکباره متوقف شد! انگیزه راه اندازی این کانال و علت کینه ای که این مدیر از سرپرست شهرداری به دل دارد، اما داستان جالب دیگری است!

به گزارش خزرآنلاین، پرداخت پاداش های نجومی به برخی مدیران شهرداری، پدیده ای غیرقابل انکار است. مدیرانی که در کنار حقوق های چشمگیر، برای خود از بودجه بیت المال پاداش های چند ده میلیونی برقرار کرده و تصور می کردند چشمی نظاره گر دست اندازی آنان به بیت المال نیست! اگرچه تعداد این افراد در شهرداری، اندک است و بسیاری از کارمندان و پرسنل شهرداری با شرافت تمام به خدمت به مردم مشغولند، اما حضور همین تعداد مدیران زالوصفت می تواند از سازمان عریض و طویلی همچون شهرداری، خاطره ای بد در اذهان عمومی بر جای بگذارد.

خوشبختانه اقدامات اخیر نهادهای نظارتی در شناسایی این مدیران زالوصفت و ارجاع پرونده آنان به محاکم قضایی سبب شده تا برخی از آنان با حکم انفصال از خدمت روبرو شده و اساسا دامن شهرداری از وجود این افراد پاک گردد. در ادامه به بخشی از اقدامات یکی از این مدیران زالوصفت شهرداری که همواره خود را مبرا از اتهامات انتسابی دانسته و به رای بدوی انفصال از خدمت خود هم معترض بوده و در بین پرسنل شهرداری اقدام به مظلوم نمایی می کند، اشاره می شود:

1. دریافت بیش از 167 میلیون تومان پاداش برای یک سال فعالیت در کنار حقوق ماهیانه چند میلیونی!

سند بالا نشان می دهد که برای این مدیر زالوصفت شهرداری از بابت فعالیت های روزمره یک ساله بیش از 167 میلیون تومان پاداش درنظر گرفته شده است که بالغ از 145 میلیون تومان آن هم به این مدیر شهرداری پرداخت شده است! مشخص نیست که چرا این فرد باید در قبال فعالیت روزمره خود و در کنار حقوق ماهیانه، چنین پاداش های نجومی هم از سبد بیت المال دریافت کند؟

2. این مدیر زالوصفت با همراهی یک مدیره بدنام شهرداری که هم اکنون از زیردستان او بوده و چندی قبل تصویرش در کنار یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری، منجر به رد صلاحیت این فرد هم شده بود، اقدام به راه اندازی یک کانال تلگرامی نموده و در آن به سرپرست شهرداری اتهامات غیراخلاقی ناروایی را نسبت داده بود. البته پس از شناسایی گردانندگان این کانال در بین فعالان فضای مجازی، فعالیت این کانال تلگرامی به یکباره متوقف شد! انگیزه راه اندازی این کانال و علت کینه ای که این مدیر از سرپرست شهرداری به دل دارد، اما داستان جالب دیگری است!

3. این مدیر زالوصفت با یکی از شهرداران سابق ارتباط نزدیکی داشته و با شراکت وی، در فعالیت های اقتصادی پرشائبه در منطقه ای موسوم به "بام سبز" فعالیت داشته است. به همین دلیل همواره از نیروهای مورد وثوق جناب شهردار بوده تا آن جا که پس از انتصابش در یکی از پست های حساس شهرداری، بالغ از 100 میلیون تومان تنها برای تجهیز اتاق 12 متری خود از بودجه بیت المال هزینه می کند! 

4. این فرد اگر چه از کارمندان شهرداری می باشد اما از اتومبیل شهرداری که به صورت غیرقانونی در اختیار او بوده است برای سفر به زادگاه خود استفاده می کرده است. بی توجهی این مدیر زالوصفت به بیت المال و حس مالکیت وی نسبت به منابع مالی شهرداری، سبب شد تا در جریان این آمد و رفت ها بیش از 40 میلیون ریال تنها صرف هزینه خلافی اتومبیل در اختیار این فرد شود.
از دریافت پاداش 160 میلیونی تا نسبت دادن مسایل غیراخلاقی به مدیران شهرداری!
#رانت #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ail
سلام ممنونم از اطلاع رسانی ‌ خواستم بگم ایشان در سازمان تنها نخوردند عوامل های هم داشتند مثل مشکل مالی که الانه در مرکز پست گرفته . معاون خودش و ....
سه شنبه، 17 ارديبهشت 13989:51:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اين شخص بي اخلاق سازمانها و نيروهاي انساني كارآمدي را در شهرداري نابود كرده خدا كند مسئولين قضايي گول مظلوم نمايي ايشان را نخورند و كاري كنند درس عبرتي بشه براي ديگران.
سه شنبه، 17 ارديبهشت 139810:32:52
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
این یک فیش کارمنداست؟بازرسی گیلان تسلیت
شنبه، 21 ارديبهشت 139815:25:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220093 1