کدخبر:
220101
تاریخ انتشار:
۱۷ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

۱۵ فروردین اولین جلسه کاری شهرداری لنگرود به ریاست شهردار لنگرود در سال 98 برگزار شد

به گزارش خزرآنلاین، امروز ۱۵ فروردین اولین جلسه کاری شهرداری لنگرود به ریاست شهردار لنگرود مهندس رجائی و با حضور ریاست شورای اسلامی شهر لنگرود با معاونین و مسئولین واحدهای شهرداری لنگرود جهت آغاز کارهای اجرایی سال ۹۸ برگزار شد.

در این جلسه تمامی اعضا به بیان دیدگاه های خود جهت هرچه بهتر شدن خدمات به شهروندان پرداختند.

ریاست شورای اسلامی شهر لنگرود از خدمات سال گذشته اعضای حاضر در جلسه تشکر کرد و افزود امیدوارم امسال نیز مانند سال گذشته در امور شهر موفق باشید و با همین سرعت بتوانیم کارهای در دست اجرا را ادامه دهیم و کارهای تعریف شده برای سال ۹۸ نیز موجب رضایت و رفاه مردم شهر باشد.

در آخر جلسه شهردار لنگرود رئوس کارهای اجرایی سال ۹۸ را با اعضای حاضر در جلسه مطرح نمود و از آنها خواست تا کارها با سرعت ادامه پیدا کند.

رجائی بیان کرد درست است که شهرداری یک نهاد عمومی غیر دولتی است و سیستم آن بر پایه درآمد هزینه است و تا درآمد نباشد تمامی کارها با مشکل روبرو می گردد ولی برای کسب درآمد و دریافت عوارض باید شفاف سازی و احترام به مردم را در دستور ویژه کاری خود قرار دهیم و مردم هم اگر اطمینان داشته باشند در کارها مشارکت می کنند. مهندس رجائی افزود در اجرای امور بعضی مواقع انتقادهای غیر تخصصی صورت میگیرد مثلا فلان شخص میاید در زمینه شهرسازی نظر میدهد و یک تصویری هم کنار آن میگذارد که مثلا در فلان گوشه شهر یک چاله وجود دارد یا فلان چاله را با آسفالت لکه گیری شده موج دارد اینها نباید باعث شود که شما دلسرد شوید و نباید زحماتی که برای پروژه های بزرگ و زیربنایی شهر میکشید را تحت الشعاع قرار دهد اینها به معنی انتقاد نیست این به معنی اینکه شما کار خود را درست انجام نمی دهید نیست و نباید تحت تاثیر قرار بگیرید.اگر یک متخصص امور بیاید یک نقدی در خصوص ساخت و تکنولوژی کارخانه کمپوست به کار شما وارد کرد به آن اهمیت دهید و توجه کنید اگر کسی در مورد پروژه لوله گذاری دفع و هدایت آبهای سطحی آمد و نقد تخصصی کرد به آن اهمیت بدهید مابقی حرف ها نقد نیست بیاناتی از روی بیکاری و عدم آشنایی با کار اجرایی است .

آن هم محترم است اما این نباید کار شما را تحت تاثیر قرار دهد در عوض توصیه اکید میکنم که تمامی واحدها به نظرات تخصصی و با پایه علمی اساتیدی که در شهر حضور دارند توجه جدی کنند و در کارها از این عزیزان راهنمایی بخواهند. خوب افراد متخصص و کار آشنا اصولا خودشان حرف نمی زنند باید دنبالشان بروید و از آنها کسب نظر کنید و حتما بروید و اینکار را انجام دهید.در آخر ازشما عزیزان میخواهم که با همین آرامش موجود در محیط کار به نحو احسنت به مشکلات همشهریان بپردازید و اگر کاری را در برهه ای نمی توانید انجام دهید با مردم صادق باشید و وعده بیجا ندهید.پس وعده ما برای سال ۹۸ شفافیت، احترام و صداقت با همشهریانمان و استفاده از نظر صاحب نظران و اندیشمندان شهر در امور شهر و شهرداری باشد.

 
۱۵ فروردین اولین جلسه کاری شهرداری لنگرود به ریاست شهردار لنگرود در سال 98 برگزار شد
#شهردار لنگرود #لنگرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220101 1