کدخبر:
220119
تاریخ انتشار:
۱۸ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه شهردار چاف و چمخاله؛ بوی رانت از خرید تجهیزات روشنایی شهری به مشام می رسد!

خزر: شنیده ها از شهرداری چاف و چمخاله حکایت از آن دارد که شهردار جوان این شهر در اقدامی قابل تقدیر و به منظور بهبودی وضعیت روشنایی معابر چاف و چمخاله دستوراتی را مبنی بر خرید تعداد قابل توجهی اقلام روشنایی شهری صادر کرده است.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از شهرداری چاف و چمخاله حکایت از آن دارد که شهردار جوان این شهر در اقدامی قابل تقدیر و به منظور بهبودی وضعیت روشنایی معابر چاف و چمخاله دستوراتی را مبنی بر خرید تعداد قابل توجهی اقلام روشنایی شهری صادر کرده است. در همین راستا گفته می شود شهردار جوان این شهر به منظور کاهش هزینه ها و حذف واسطه در خرید این تجهیزات که قیمت تمام شده ی چشمگیری هم دارند، یکی از پرسنل شهرداری را مامور کرده است تا این تجهیزات را مستقیما از کارخانه سازنده که مکان استقرارش در یکی از استان های مرکزی است، خریداری کند.

با این حال شنیده های خبرنگار خزرآنلاین از درون شهرداری چاف و چمخاله حکایت از آن دارد که مامور خرید با سوءاستفاده از اعتماد شهردار، از مسئول فروش کارخانه تامین کننده تجهیزات خواسته است تا در سرچراغی و پایه تجهیزات خریداری شده به جای فولاد از متریال با کیفیت پایین تر استفاده کرده اما در فاکتور ارائه شده جنس سرچراغی و پایه را فولاد ذکر نماید و اختلاف قیمی ناشی از این تخلف را که در حدود 15% کل مبلغ قرارداد خرید می شود، را مستقیما به حساب این فرد واریز نماید!

با توجه به شنیده های خبرنگار خزرآنلاین و از آن جاییکه تاکنون این خرید به صورت کامل انجام نشده است، از شهردار چاف و چمخاله انتظار می رود تا به بررسی دقیق این موضوع پرداخته و مانع از تضییع احتمالی بیت المال شود.
قابل توجه شهردار چاف و چمخاله؛ بوی رانت از خرید تجهیزات روشنایی شهری به مشام می رسد!
#کمیل لاهوتی #شهردار چاف و چمخاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220119 1