کدخبر:
220121
تاریخ انتشار:
۱۸ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه سازمان بازرسی استان گیلان؛ شهرداری رشت حکم انفصال از خدمت مدیر نجومی بگیر را اجرا نمی کند!

خزر: بی تردید این اقدام مدیران همسو با این فرد تخلف واضح و آشکار بوده و حتی اگر هم نتیجه پرونده در دیوان نقض حکم فعلی باشد، تا مشخص شدن نتیجه پرونده این مدیر نجومی بگیر باید از پست فعلی خود برکنار گردد.

به گزارش خزرآنلاین، بیش از یک ماه از روزی که حکم انفصال از خدمت یکی از مدیران نجومی بگیر به شهرداری رشت واصل شده است می گذرد، اما این حکم هنوز به مرحله اجرا درنیامده است.

بنا به آنچه که در حکم انفصال از خدمت یکی از مدیران نجومی بگیر شهرداری آمده است این فرد علاوه بر برکناری از پست فعلی به 2 سال انفصال از خدمت در پست های مدیریتی هم محکوم شده است. حکمی که لازم الاجرا بوده و مسئولان شهرداری رشت می بایست با تمکین از قانون هرچه سریعتر آن را به صورت کامل به مرحله اجرا درآورند. 

با این حال شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی از مدیران شهرداری در تلاش هستند تا با خرید زمان مانع از اجرای این حکم شوند چراکه گفته می شود این مدیر نجومی بگیر اعتراض خود را نسبت به حکم صادره در دیوان طرح کرده است و برخی از مدیران همسو با وی در مجموعه شهرداری سعی می کنند تا با خرید زمان ترتیبی را فراهم کنند که این فرد تا مشخص شدن نتیجه پرونده خود در دیوان، همچنان در پست مدیریتی خود باقی بماند!

بی تردید این اقدام مدیران همسو با این فرد تخلف واضح و آشکار بوده و حتی اگر هم نتیجه پرونده در دیوان نقض حکم فعلی باشد، تا مشخص شدن نتیجه پرونده این مدیر نجومی بگیر باید از پست فعلی خود برکنار گردد.
قابل توجه سازمان بازرسی استان گیلان؛ شهرداری رشت حکم انفصال از خدمت مدیر نجومی بگیر را اجرا نمی کند!
#شهرداری رشت #نجومی بگیر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220121 1