کدخبر:
220151
تاریخ انتشار:
۲۱ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ضد ونقیض ها از رمضانپور به حاجی پور هم سرایت کرد! مالکیتی که بسته به شرایط، تغییر می کند!

خزر: حاجی پور که در زمان بررسی لایحه کمک 500 میلیونی شهرداری به داماش، مدعی شده بود مالک باشگاه داماش نیست و استاندار گیلان را فردی غیربومی دانسته که به نامه های داماش پاسخ نمی دهد، طی روزهای گذشته بنا به آنچه که در بسیاری از رسانه ها منتشر شده است، بعنوان مالک باشگاه داماش به دیدار استاندار گیلان رفته و مدعی شد که استاندار با جدیت به فکر حل مشکلات تیم های فوتبال گیلانی است!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که لایحه کمک میلیاردی به دو تیم فوتبال سپیدرود و داماش در صحن علنی شورای شهر رشت مورد بررسی قرار گرفته و علوی رییس شورای شهر رشت با بیان اینکه تیم داماش منتسب به اسماعیل حاجی پور است، کمک 500میلیونی به این تیم را مستلزم بررسی بیشتر دانست.


در همان جلسه اما اسماعیل حاجی پور در واکنش به اظهارات علوی، مدعی شد که مالک باشگاه داماش نیست. وی البته به انتقاد از استاندار گیلان هم پرداخت و گفت: از آنجایی که استاندار گیلان بومی اینجا نیست به نامه هایی که درباره داماش ارسال شده پاسخ نمی دهد!

فرهام زاهد، دیگر عضو شورای شهر رشت هم در همان جلسه به تکنیل اظهارات حاجی پور پرداخت و گفت که حاجی پور مالک باشگاه داماش نیست و حتی چک هم امضاء نمی کند و فقط عضو هیات مدیره می باشد!! ( اینجا را بخوانید )

پس ازاتفاقات اخیر در بازی داماش و نیروی زمینی اما به ناگاه برخی رسانه ها خبر از دیدار اسماعیل حاجی پور با استاندار گیلان داده و ضمن معرفی وی بعنوان مالک باشگاه داماش، از قول او به تعریف و تمجید از عملکرد استاندار گیلان در حمایت از تیم های فوتبال گیلانی پرداختند! این رسانه ها از قول حاجی پور استاندار گیلان را فرد پیگیری معرفی کردند که با جدیت بدنبال حل مسائل و مشکلات فوتبال استان گیلان در سطوح مختلف فوتبال کشور است.

توجه به دو اظهار نظر کاملا متناقض حاجی پور در خصوص مالکیتش در داماش و چگونگی حمایت استاندار گیلان از تیم های فوتبال گیلانی آن هم در کمتر از 6 ماه تنها سوالاتی را به ذهن متبادر می کند:

1. چرا زمانی که بحث کمک 500میلیونی تومانی شهرداری به داماش به علت آنکه مالکیت این تیم در اختیار حاجی پور بعنوان یک عضو شورای شهر رشت قرار داشت، با اما و اگرهایی روبرو شد، حاجی پور به تکذیب مالکیت خود بر تیم داماش گیلان پرداخت و مدعی شد مالکیت این تیم به نام شخص دیگری است اما در جلسه چند روز قبل داماش با استاندار گیلان، به اذعان بسیاری از رسانه ها بعنوان مالک باشگاه داماش حاضر بوده است؟!

2. چه شده که نظر حاجی پور نسبت به عملکرد استاندار گیلان درحمایت از تیم های فوتبال گیلانی در این مدت کوتاه تا به این اندازه تغییر کرده است؟ حاجی پور که در جلسه شورا که آبان 97 برگزار شد خود را فرزند این شهر و استاندار گیلان را فردی می دانست که بعلت غیربومی بودن به نامه هایی که درباره داماش ارسال می شود پاسخ نمی دهد، چرا حالا دکتر سالاری را استانداری می خواند که با جدیت پیگیر احقاق حقوق تیم های فوتبال گیلانی است؟!
ضد ونقیض ها از رمضانپور به حاجی پور هم سرایت کرد! مالکیتی که بسته به شرایط، تغییر می کند!
#اسماعیل حاجی پور #داماش گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Sport
تازه های Sport
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220151 1