کدخبر:
220157
تاریخ انتشار:
۲۲ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ابلاغیه عجیب سازمان لیگ به تیم ها؛ کانون هواداران را منحل و از کانال‌های هواداری شکایت کنید!

خزر: سازمان لیگ با انتشار یک ابلاغیه جدید و جدی باشگاه های لیگ برتری را در هفته پایانی ملزم به رعایت برخی موارد کرد.

به گزارش خزرآنلاین، بازی های لیگ هجدهم در حالی به هفته آخر خود رسیده که بحث و جدل و حاشیه نسبت به بازی ها کم نیست. مسایلی چون مشکلات داوری و خشونت روی سکوها و…در این هفته ها بشدت مورد اعتراض و نقد قرار گرفته است. شب گذشته هم دو بازی حساس تیم های صنعت نفت- استقلال و پدیده-سپاهان که در قهرمانی این فصل نقش داشت با مشکلات تاثیرگذار داوری همراه بود. این اتفاقات، کشیده شدن جنگ قهرمانی و سهمیه و همچنین فرار از سقوط به لیگ یک روز آخر مسابقات را پرالتهاب تر و حساس تر کرده است. در همین رابطه امروز سازمان لیگ دستورالعملی را به باشگاه های لیگ برتری ابلاغ کرد تا هفته پایانی بدون تنش به پایان برسد. این دستورالعمل ۴ بندی و متن ابلاغیه مهم سازمان لیگ که به امضای حیدربهاروند رئیس سازمان لیگ رسیده به این شرح است:

مدیران عامل محترم باشگاه های فرهنگی ورزشی لیگ برتر

با سلام

احتراما نظر به برگزاری جلسه کمیته اخلاق فدراسیون در خصوص بررسی علل و حواشی و اتفاقات مسابقات اخیر لیگ برتر مورخ(۸/۲/۹۸) و تصمیمات پیرامون سالم سازی حوزه فوتبال، کلیه باشگاه های لیگ برتر مکلف به انجام موارد ذیل می باشند.

الف-راه اندازی سایت و کانال رسمی هواداری به منظور ارائه اخبار و اطلاعات مربوط به باشگاه های متبوع خود-صرفا از طرق سامانه رسمی صورت بگیرد.

ب-باشگاه ها علیه سایت ها و کانال های مجهول که به انحای مختلف در فضای مجازی با استفاده از نام، آرم، علامت و هویت های معنوی باشگاه فعالیت دارند، در مراجع قضایی طرح شکایت کنند.

ج-در راستای ساماندهی حوزه هواداری، باشگاه های لیگ برتر (برابر نامه شماره ۹۸/۴۸۹۱ مورخ ۹/۲/۹۸ کمیته محترم اخلاق) ضمن انحلال کانون هواداران، نسبت به برنامه ریزی جهت ایجاد ساختار جدید تحت مدیریت “معاونت فرهنگی باشگاهی” نسبت به تشکیل حوزه هواداری اقدام و پس از استعلام از مراجع ذیصلاح و پلیس امنیت استان مربوطه، رسما اعلام و اطلاع رسانی شود.

د-توجیه مربیان، اعضای کادرفنی و بازیکنان نسبت به عدم مصاحبه های غیرفنی ، تحریک آمیزو تنش را توسط مدیران محترم باشگاه ها.

خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به انجام موارد فوق ظرف مدت یک هفته اقدام و نتایج حاصله را به این سازمان منعکس نمایند. بدیهی است تبعات آنی عدم اجرای تصمیمات فوق برعهده باشگاه متبوع خواهد بود.

رونوشت به:

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جهت استحضار

کمیته انضباطی و اخلاق

اداره حراست فدراسیون
ابلاغیه عجیب سازمان لیگ به تیم ها؛ کانون هواداران را منحل و از کانال‌های هواداری شکایت کنید!
#فدراسیون فوتبال #کانال هواداران #سازمان لیگ


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220157 1