کدخبر:
220205
تاریخ انتشار:
۲۴ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش دکتر داریوش شیرپور لاسکی به اظهارات نماينده فومن: از طرف ما به عنوان ساکنین منطقه لاسک حرفي نزنيد!

خزر: وارد یک بازی سیاسی نشوید تا به خاطر سرپوش نهادن برعملکرد ضعیف خود وتیم تان و نيز براي ماندن یک دوره ديگر در مجلس بدنامی خودتان را به عنوان مسببین فاجعه محیط زیستی در ایران ثبت نمایید.

به گزارش خزرآنلاین، وارد یک بازی سیاسی نشوید تا به خاطر سرپوش نهادن برعملکرد ضعیف خود وتیم تان و نيز براي ماندن یک دوره ديگر در مجلس بدنامی خودتان را به عنوان مسببین فاجعه محیط زیستی در ایران ثبت نمایید.

دکتر داریوش شیرپور لاسکی در جواب حاج مهدي افتخاري نماينده فومن و شفت گفت: به شما توصیه میکنم فقط بیست دقیقه در مورد سد سازی در دنیا مطالعه كنيد.

ادعای شما بر این است که مخالفین شما چوب لای چرخ تان میگذارند آنها نیز در دوران خودشان نتوانستند کلنگی بر زمین بکوبند. جناب آقای افتخاری، دستان ما جلوی پرده است.

از طرف ما به عنوان ساکنین منطقه لاسک حرفي نزنيد. ما شما را نماینده خود در مجلس انتخاب نکرده ایم که بر علیه ما حرفي بزنید. سعی نکن از مردم زحمتکش و عامی سوءاستفاده کنید، کسی منتظر شما جهت احداث سد نبود!!! بلکه برای تماشای یک تراژدی و سوءمديريت شما خودشان را آماده کرده بودند، ریشه و اصالت قابل معامله نیست و این حرفهای کلیشه ای شما را چندين سال قبل مردم خوزستان و دیگر استانهای کشور شنیده اند (افرادی مثل شما برای باقی ماندن در مجلس آن همه فاجعه به بار آورده اند اما برآورد شما در این دوره اشتباه است).

در حضور وزیر با سخنرانی ات یکی به میخ زدی و دیگری به نعل؛ از یک طرف خواستی مردم پایین دستی را راضی نگه داری و در صورت عدم احداث سد مردم لاسک را اگر شمشادهای هزاران ساله و سرمایه بینظیر ملی ازبین رفته اند سوء مدیریت افرادی مثل شما بوده ،اما بستر رویشش بدون احداث سد برای آیندگان هزاران سال باقی خواهد ماند. اگر رسوبات به تالاب ریخته می شوند و خاک فرسایش می یابد نیاز به برنامه ریزی و جلوگیری دارند (طبیعت کار خودش را در صورت عدم دخالت بلد است).

میدانم وقت مطالعه ندارید ، شما و همکارانتان به قدری وقت کم دارید که گاهی از بیخوابی در جلسات مجلس به خواب میروید و بیشتر اطلاعات غیر کارشناسانه تان را از منافع طلبان احداث سد از کانالهای تلگرامی دریافت می کنید. به شما توصیه میکنم فقط بیست دقیقه در مورد سد سازی در دنیا به گوگل مراجعه کنید نه کتابهای معتبر، ادعای شما بر این است که مخالفین شما چوب لای چرخ تان میگذارند اگر کمی دقت میکردید مخالفین شما نیز در دوران خودشان نتوانستند کلنگی بر زمین بکوبند. بنده به شما دوستانه میگویم وارد یک بازی سیاسی نشوید تا به خاطر سرپوش نهادن برعملکرد ضعیف خود وتیم تان و نيز براي ماندن یک دوره ديگر در مجلس بدنامی خودتان را به عنوان مسببین فاجعه محیط زیستی در ایران ثبت نمایید. اگر بعد از نمایندگی مجلس ترس از بیکاری دارید من اهل همان لاسک هستم و امروز در قشم به فعالیت تجاری مشغولم. با وجود وضعیت بد اقتصادی قول مردونه میدهم تشریف بیارید پیش من بیشتر از حقوق و مزایای مجلس گیرتان بیاید . هیچ کس از نفرین طبیعت در صورت دست اندازی در امان نبوده … با تجدید ارادت و نهایت احترام مخلصانه

دکتر داریوش شیرپور لاسکی
واکنش دکتر داریوش شیرپور لاسکی به اظهارات نماينده فومن: از طرف ما به عنوان ساکنین منطقه لاسک حرفي نزنيد!
#دکتر داریوش شیرپور #سد لاسک


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220205 1