کدخبر:
220229
تاریخ انتشار:
۲۶ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

معرفی ابعاد مختلف دفاع مقدس موجب سرشکستگی دشمنان است

خزر: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان گفت: دشمن متفاوت‌تر از گذشته به صحنه آمده بنابراین باید ابعاد و نقش‌های برجسته دفاع مقدس را برای نسل جوان و مردم معرفی و تبیین کنیم.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ عباس بایرامی صبح امروز در مراسم رونمایی از دیوارنگاره پویش "ما پیروزیم" اظهار داشت: امروز دشمن بسیار متفاوت‌تر به صحنه آمده است بنابراین نیاز داریم که همه دوران زندگی خود را به دوران درخشان دفاع مقدس وصل کرده و برای نسل آینده نیز معرفی کنیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان خاطرنشان کرد: خرمشهر در شرایطی آزاد شد که بیش از 16 هزار کشته بر دست دشمن بعثی مانده بود و در راستای آن حاکمیت حزب‌الله قطعیت پیدا کرد بنابراین ضروری است که این روزهای فتح و پیروزی را به خوبی معرفی کنیم.

بایرامی با بیان اینکه عملیات آزاد‌سازی خرمشهر سرانجام به آزادی خرمشهر منجر شد ابراز داشت: در آن زمان چندین کشور ابرقدرت نظیر آمریکا، شوروی و دیگر کشورها پشت سر صدام ایستادند و از صدام حمایت کردند اما در نهایت ایران پیروز شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان با اشاره به اینکه فتح خرمشهر، نا‌امیدی دشمن را در پی داشت خاطرنشان کرد: رزمندگان گیلانی نیز نقش بسیار برجسته‌ای در آن دوران ایفا کردند و سپاه و بسیج در قالب یگان‌های مختلف در عملیات آزاد‌سازی خرمشهر حضور داشتند.

بایرامی با بیان اینکه رزمندگان گیلانی از همان روزهای ابتدایی جنگ در عملیات‌های بزرگی حضور منسجم داشتند ابراز داشت: محور برنامه‌های امسال که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر اجرا می‌شوند، اتحاد و انسجام همه آحاد ملت را در پی دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان با اشاره به تدارک برنامه‌های متعدد در سالروز آزادسازی خرمشهر با مشارکت نهادهای مختلف از جمله ادارات کل استان گیلان و نیروهای مسلح عنوان کرد: این برنامه‌ها در قالب یک برنامه منسجم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس دارای وسعت و ابعاد زیادی بوده و از این رو برنامه‌ها و کارهای مختلفی در راستای آن اجرا شده است تصریح کرد: در این راستا باید بتوانیم نقش‌های برجسته دوران دفاع مقدس را برای مردم و نسل جوان نمایش دهیم و معرفی کنیم.
معرفی ابعاد مختلف دفاع مقدس موجب سرشکستگی دشمنان است
#مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان #سرهنگ عباس بایرامی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220229 1