کدخبر:
220277
تاریخ انتشار:
۲۹ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شورایی که حرمت ها را نگه نمی دارد!

خزر: متاسفانه عملکرد شورای پنجم تا به اینجای کار نمایشی از ضعیف ترین خدمت رسانی واقعی به مردم بوده است. شوراید که با گذشت قریب به یک سال سیاست های شهری را تعیین می کند که شهردار ندارد!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که برخی رسانه ها خبر از درگیری لفظی فاطمه شیرزاد و محمدحسن علیپور در صحن علنی شورای شهر رشت دادند. فارغ از علت این درگیری نکته قابل تامل این بود که هر دو عضو شورا برای شهروندانی که به طرف مقابل رای دادند ابراز تاسف کردند! 

 

اگرچه مطمئنا بسیاری از شهروندان با گذشت بیش لز ۲سال از عملکرد شورای پنجم از رای خود به برخی از شورانشینان پشیمان هستند اما اینکه دو عضو شورای شهر رشت برای شهروندان به واسطه رای به دیگری ابراز تاسف کنند، داستان دیگری است به خصوص آنکه بی تردید بسیاری از رای دهندگان نام هر دو این افراد را بر روی برگه رای خود نوشتند.

 

البته مجادلات کلامی در شورای شهر رشت محدود به همین مورد نمی شود. اینباراگرچه به علت آنکه یکی از طرفین مجادله بانو بوده است خوشبختانه ادب رعایت شد اما بعضا دیالوگ هایی در بین برخی از اعضاد شورا برقرار می شود که حتی خبرنگاران حاضر در شورا هم از انتقال آن به دبیران تحریریه شرم دارند. مثلا خبرنگار خزرآنلاین بارها شاهد توهین به رییس شورای شهر رشت توسط برخی از شورانشینان بوده است. فحاشی های زیر لب اما زننده، حرکات زشت و توهین آمیز و ... بخشی از آن چیزی است که در زیر پوست شورای شهر رشت جریان دارد.

 

متاسفانه عملکرد شورای پنجم تا به اینجای کار نمایشی از ضعیف ترین خدمت رسانی واقعی به مردم بوده است. شوراید که با گذشت قریب به یک سال سیاست های شهری را تعیین می کند که شهردار ندارد!
شورایی که حرمت ها را نگه نمی دارد!
#شورایی که حرمت ها را نگه نمی دارد! #شورای پنجم


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220277 1