کدخبر:
220369
تاریخ انتشار:
۲ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تکریم ارباب رجوع؛ حلقه مفقوده در اداره کل پست گیلان! +تصاویر

خزر: در اداره کل پست گیلان اما گویا در بر روی پاشنه تکریم ارباب رجوع نمی چرخد. علیرغم اینکه برخی کارکنان این اداره کل با تمام توان در حال خدمت رسانی به ارباب رجوع هستند، برخی دیگر از افراد پشت پیشخوان، در ساعات اداری و در زمان حضور مراجعان، به جای رسیدگی به امورات مردم، در حال گشت زنی در سایت های ورزشی و رد و بدل کردن پیام در شبکه های مجازی می باشند!

به گزارش خزرآنلاین، تحقق دولت الکترونیک یکی از مهمترین شعارهای رییس جمهور در ایام انتخابات بود. هدفی که البته انصافا هم محقق شد. از ثبت نام اینترنتی مجوز رسانه ها گرفته تا ثبت اینترنتی شرکت ها و ارسال غیرحضوری لیست بیمه تامین اجتماعی و تشکیل آنلاین پرونده مالیاتی و ...

در راه تحقق این هدف، شرکت ملی پست ایران نقشی اساسی دارد چرا که با هدف کاهش مواجه حضوری ارباب رجوع و کارمندان به منظور پیشگیری از بروز مفسده هایی همچون رشوه و ... ارسال بسیاری از مدارک پستی صورت می گیرد و اداره پست همه روزه شاهد حضور اقشار مختلف مردم است که در پیچ و خم طی نمودن روال اداری، گذرشان به این سازمان افتاده.

در اداره کل پست گیلان اما گویا در بر روی پاشنه تکریم ارباب رجوع نمی چرخد. علیرغم اینکه برخی کارکنان این اداره کل با تمام توان در حال خدمت رسانی به ارباب رجوع هستند، برخی دیگر از افراد پشت پیشخوان، در ساعات اداری و در زمان حضور مراجعان، به جای رسیدگی به امورات مردم، در حال گشت زنی در سایت های ورزشی و رد و بدل کردن پیام در شبکه های مجازی می باشند! نکته جالب دیگر اینکه در حالی که با چسباندن اطلاعیه ای کاغذی از مراجعان خواسته شده تا جهت دریافت هرگونه اطلاعات به میز خدمت مراجعه کنند، معمولا این میز خالی از هر پرسنلی بوده و اساسا کسی برای ارایه اطلاعات به مراجعان وجود ندارد! تصاویر به خوبی گویای آن چه در اداره کل پست گیلان می گذرد، است.

 
تکریم ارباب رجوع؛ حلقه مفقوده در اداره کل پست گیلان! +تصاویر
#اداره کل پست گیلان #پست گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220369 1