کدخبر:
220413
تاریخ انتشار:
۴ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اندر احوالات محمود شکری از انتشار تصویر عجیب تا وعده استان کردن تالش

خزر: محمود شکری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی از جمله نمایندگانی است که این روزها تصاویر جالبی از او در فضای مجازی منتشر می شود. تصاویری که اگرچه ممکن است بی ارتباط با سال آخر نمایندگی وی باشد اما حسابی رنگ و بوی تبلیغاتی دارد.

به گزارش خزرآنلاین، آخرین سال منتهی به انتخابات مجلس که می شود توجه بسیاری از نمایندگان به پوشش رسانه ای فعالیت هایشان معطوف می گردد. نمایندگان موافق دولت به یکباره به انتقادات بی سابقه از دولت می پردازند و مخالفین هم تصاویری از مجاهدت های خود در سال های اخیر منتشر می کنند.

محمود شکری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی از جمله نمایندگانی است که این روزها تصاویر جالبی از او در فضای مجازی منتشر می شود. تصاویری که اگرچه ممکن است بی ارتباط با سال آخر نمایندگی وی باشد اما حسابی رنگ و بوی تبلیغاتی دارد.

پیروزی در انتخابات تالش به علت وسعت زیاد و سلایق مختلف بسیار سخت است و رقبای انتخاباتی معمولا خیلی جدی در این حوزه به رقابت می پردازند. تداوم حضور شکری در مجلس در دوران مختلف اما نشان داده است که وی به خوبی می داند که چگونه باید از مردم تالش رای بگیرد.

تصویر زیر، نماینده تالش را در حالی سوار بر الاغ نشان می دهد که وی پیش تر و در ایام انتخابات مدعی شده بود که تالش را تبدیل به استان خواهد کرد!

البته منتشر کنندگان این تصویر هدف از این اقدام شکری را تلاش وی را برای بازدید از روستایی دانتستند که راه عبورش مسدود بوده است. حالا قضاوت درباره اینکه چرا این تصویر در این برهه زمانی نزدیک به انتخابات مجلس، با این آب و تاب در فضای مجازی منتشر شده است، بر عهده خوانندگان باشد.

کلیپ زیر سخنرانی شکری و وعده انتخاباتی وی مبنی بر استان شدن تالش را نمایش می دهد

 

بی شک یکی از مهم ترین سوالات مردم تالش از شکری در ایام تبلیغات انتخاباتی، وضعیت فعلی کارخانه های چوکای تالش، چوب اسالم، بیکاری فزاینده جوانان تالش و عدم اضافه شدن یک نماینده به سهمیه تالش در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
اندر احوالات محمود شکری از انتشار تصویر عجیب تا وعده استان کردن تالش
#نماینده مردم در تالش #محمود شکری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220413 1