کدخبر:
220447
تاریخ انتشار:
۷ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آقای رییس جمهور! لطفا اینگونه نظرسنجی نکنید

خزر: کاش تیم همراه رییس جمهور هر روز قیمت‌ها را بر روی میز او می‌گذاشتند که خود بهترین نظرسنجی است. قیمت‌هایی که روزانه یا بهتر بگوییم ساعتی تغییر پیدا می‌کند و معلوم نیست خانواده‌ای که سرپرست آن سه ماه است حقوق نگرفته، چگونه چرخ زندگی خود را می‌چرخاند.

به گزارش خزرآنلاین، این روزها در فضای مجازی توجه ویژه‌ای به سخنان رییس جمهور روحانی در مورد "نظر سنجی با نگاه" شده است. وقتی سخنان روحانی را در جمع مدیران رسانه خواندم چنین جمله‌ای ندیدم. در  سایت ریاست جمهوری هم چیزی پیدا نکردم.

در سایت ریاست جمهوری آمده بود «روزانه هنگام رفت و آمد در خیابان‌ها و همچنین در سفرهای استانی از چهره‌های مردم شرایط کشور و زندگی آنها را شخصاً ارزیابی می‌کنم.»

در بسیاری از خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری همین جمله به نقل از سایت ریاست جمهوری منتشر شده بود. با مراجعه به فیلم این سخنرانی اما می‌بینیم که رییس جمهور دقیقا از لفظ نظرسنجی استفاده می‌کند و می‌گوید «من هر روز از توی ماشینم قیافه مردم رو می‌بینم و نظرسنجی می‌کنم. از روی اینکه چند نفر می‌خندن، چند نفر عصبانی هستن، چند نفر قیافه شون گرفته است.»

آقای رییس جمهور! لطفا دیگر اینگونه نظرسنجی نکنید

یاللعجب از این نظرسنجی و از این سانسور. واقعا که خنده آمد خلق را!

به نظر می‌رسد اهالی نهاد ریاست جمهوری هم فهمیده‌اند نظرسنجی رییس جمهور چندان علمی نیست زین سبب دست به سانسور آن زده‌اند تا دیگران هم فکر نکنند می‌شود از پشت شیشه‌های دودی ماشین ضد گلوله پی به مشکلات مردم برد.

آقای رییس جمهور! مشکلات اغلب مردم بی‌شمار است. بیشتر از آنکه بشود از پشت شیشه آن را فهمید.

قدیمی‌ها گفته‌اند «طرف با سيلي صورت خودشو سرخ نگه مي‌داره» تا آبرو‌یش جلوی مردم نرود. ما از این آدم‌ها زیاد داریم. شاید آقای روحانی با دیدن سرخی صورت این افراد تصور کرده‌اند آنها اوضاع خوبی دارند اما نه، حال و روز زندگی  مردم خوب نیست.

کاش تیم رییس جمهور هر روز قیمت‌ها را روی میز او می‌گذاشتند که بهترین نظرسنجی است. قیمت‌هایی که روزانه یا ساعتی تغییر پیدا می‌کند و معلوم نیست خانواده‌ای که سرپرست آن سه ماه است حقوق نگرفته، چگونه چرخ زندگی خود را می‌چرخاند.

این روزها خبر اخراج از کار را هم کم نمی‌شنویم. تولیدکنندگانی که به دلیل شرایط بد اقتصادی و بدهی به بانک‌ها، کار خود را تعطیل می‌کنند و آمار بیکاران ایران را اضافه.

شرایط اقتصادی کشور اصلا نظرسنجی نمی‌خواهد. شرایط آنقدر واضح است که سخن گفتن از آن به مثابه این ضرب المثل است که «از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است!»

بهتر است جناب رییس جمهور به جای اثبات اینکه به مردم نشان دهد از مشکلات آنها خبر دارد،  این مشکلات را حل کند. خبر داشتن ایشان هیچ دردی از دردهای مردم  کم نخواهد کرد.
آقای رییس جمهور! لطفا اینگونه نظرسنجی نکنید
#رییس جمهور #حسن روحانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220447 1