کدخبر:
220463
تاریخ انتشار:
۷ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دقیقاً از کدام خدمات باکیفیت و رایگان درمانی حرف می زنید؟!

خزر: محمدحسین شهدی نژاد، مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان امروز در اظهاراتی حوزه درمان تامین اجتماعی را قابل اعتماد‌ترین تکیه گاه بیمه شدگان برای دریافت خدمات با کیفیت و رایگان درمانی دانست و گزارشی درخصوص خدمات پاراکلینیکی مراکز ملکی تامین اجتماعی این استان ارائه کرد!

به گزارش خزرآنلاین، محمدحسین شهدی نژاد، مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان امروز در اظهاراتی حوزه درمان تامین اجتماعی را قابل اعتماد‌ترین تکیه گاه بیمه شدگان برای دریافت خدمات با کیفیت و رایگان درمانی دانست و گزارشی درخصوص خدمات پاراکلینیکی مراکز ملکی تامین اجتماعی این استان ارائه کرد!

فارغ از صحت و سقم آمارهای ارائه شده، باید از شهدی نژاد پرسید دقیقا از کدام خدمات با کیفیت و رایگان حرف می زند؟! مدت هاست که رسانه ها گزارشات مختلف را از مشکلات بیمه شدگان تامین اجتماعی در بیمارستان های خصوصی و عدم ارائه خدمات به آنان توسط برخی از این مراکز درمانی، منتشر کرده اما به نظر تغییری در این وضعیت ایجاد نشده است.

اینجا را بخوانید: بیمارستان‌های خصوصی گیلان قراردادشان را با تأمین اجتماعی لغو کردند

شهدی نژاد دقیقا بر چه اساسی حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی را قابل اعتمادترین تکیه گاه بیمه شدگان می داند؟ در حالی که تامین اجتماعی گیلان تنها یک بیمارستان ملکی ( بیمارستان رسول اکرم (ص) ) را در اختیار دارد که به هیچ عنوان پاسخگوی تعداد بالای بیمه شدگان نیست، در حالی که بیمارستان های خصوصی بارها و بارها صراحتا اعتراف کرده اند که بیمه تامین اجتماعی را نمی پذیرند و حتی عدم پذیرش این بیمه را برای اطلاع مراجعان بر در و دیوار بیمارستان هایشان چسبانده اند، در حالی که رسانه ها بارها از سردرگمی بیمه شدگان تامین اجتماعی در برزخ پذیرفتن و نپذیرفتن دفترچه هایشان در بیمارستان های خصوصی سخن به میان آورده اند، شهدی نژاد دقیقا از کدام خدمات رایگان و با کیفیت حرف به میان می آورد؟

البته اینکه مدیری بخش تحت امر خود را بی نقص و عالی قلمداد کند، در استان ما پدیده عجیبی نیست اما اگر قرار باشد مردم در خصوص عملکرد مدیران نظر دهند، مطمئنا نتایج قابل توجه و بسیار متفاوتی به دست خواهد آمد!

 
دقیقاً از کدام خدمات باکیفیت و رایگان درمانی حرف می زنید؟!
#محمدحسین شهدی نژاد #تامین اجتماعی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220463 1