کدخبر:
220485
تاریخ انتشار:
۹ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرکل کمیته امداد گیلان:

۷۹۶ یتیم ماه رمضان امسال تحت حمایت نیکوکاران گیلانی قرار گرفتند

خزر: مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون هزار و ۲۶۲ نفر از نیکوکاران حمایت ۷۹۶ نفر از ایتام و فرزندان محسنین گیلانی را بر عهده گرفتند.

به گزارش خزرآنلاین، عباس اهرابی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر سه هزار و 682 یتیم با 15 هزار و 493 حامی تحت حمایت این نهاد هستند و 4 هزار و 586 فرزند محسنین هم با 6 هزار و 543 حامی جمعاً با 22 هزار و 36 حامی تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با اشاره به نیازمندی‌های ایتام و فرزندان محسنین تصریح کرد: امیدواریم با حمایت بیش‌ از پیش حامیان برخی از مشکلات معیشتی، تحصیلی، درمانی و دیگر نیازهای ضروری زندگی ایتام و فرزندان محسنین رفع شود.

اهرابی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون هزار و 262 نفر از نیکوکاران حمایت 796 نفر از ایتام و فرزندان محسنین گیلانی را بر عهده گرفتند که این روند تا پایان ماه مبارک و در طول سال نیز ادامه دارد و لازم است که از خیرخواهی و نیکوکاری همه مردم قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه این تعداد حامی از طریق 58 پایگاه حامی یابی در سراسر گیلان جذب شده است خاطرنشان کرد: علاوه بر این، ادارات کمیته امداد در سراسر استان گیلان نیز وظیفه جذب حامی را بر عهده داشتند و در خلق این اتفاق مبارک سهیم بودند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان گفت: در حال حاضر تعدادی از ایتام و فرزندان محسنین فاقد حامی در انتظار حمایت نیکوکاران هستند و خیران می‌توانند با پیوستن به پویش "من یک حامی هستم" به ایتام و فرزندان محسنین در زمینه‌های مختلف یاری رسانند.

اهرابی با بیان اینکه هزار و 827 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تنها یک حامی دارند افزود: با توجه به نیازهای اساسی این فرزندان ازجمله معیشتی، درمانی و سایر نیازهای اساسی در بیشتر موارد کمک یک حامی جوابگوی نیازهای آنان نیست و نیاز است که چند نفر حمایت یک یتیم و یا فرزند محسنین را به عهده بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با تاکید بر اینکه در حال حاضر 153 نفر از ایتام تحت حمایت از بیماری صعب‌العلاج رنج می‌برند بیان کرد: برای تأمین کمک‌هزینه درمانی این ایتام و همچنین تهیه دارو برای آن‌ها نیازمند مساعدت و یاری نیکوکاران و حامیان هستیم.

وی با اشاره به راه‌هایی که افراد بتوانند از آن طریق به ایتام و محسنین کمک کنند گفت: نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد *8877*013# و مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و شماره تماس 01333365852 درباره نحوه کمک به ایتام و فرزندان محسنین اطلاعات کافی را به‌دست آورند و یاریگر آنان باشند.
۷۹۶ یتیم ماه رمضان امسال تحت حمایت نیکوکاران گیلانی قرار گرفتند
# مدیرکل کمیته امداد گیلان #عباس اهرابی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220485 1