کدخبر:
220501
تاریخ انتشار:
۱۱ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وزیر تعاون از مشخص شدن مطالبات 13 هزار میلیاردی شستا و برخورد با بدهکاران خبر داد

به گزارش خزرآنلاین، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیگیری وصول مطالبات 13 هزار میلیارد تومانی به دعوا رسیده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و اقدامات شدید قضایی برای وصول کلیه حق و حقوق مربوطه انجام می شود.

به گزارش روز شنبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی «محمد شریعتمداری» با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود نوشت: لیست بیش از 13 هزار میلیارد تومان مطالبات وصول نشده  به دعوا رسیده ایجاد شده در دوران پیشین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با مشخصات کامل و به تفکیک همه هلدینگ ها مشخص شده است.

وی در صفحه اجتماعی خود تاکید کرد: تا ریال آخر این مطالبات وصول می شود و چنانچه بدهکاران اقدام نکنند آنها را با نام افشاء و اقدامات قضایی شدید علیه آنها انجام خواهد شد.

«محمد شریعتمداری» بیست و پنجم اردیبهشت ماه در مراسم معارفه مدیران جدید گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سامانه های شفافیت را برای اطلاع رسانی در 2 بخش شبکه مدیریت کشور و مردم راه اندازی کرده که 6 سامانه در ماه های گذشته به نقاط خوبی رسیده اند که باید کار خود را با قوت ادامه دهند. 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اقدامات مهم این وزارتخانه افزود: اعلام اسامی همه اعضای هیات مدیره های شرکت های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عزل مدیران چند شغله، ممنوعیت افزایش تعداد اعضای هیات مدیره شرکت های دارای سه عضو هیات مدیره و راه اندازی سامانه های شفافیت در صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت های شستا، سازمان بهزیستی، معاونت تعاون و سامانه ناظر در اشتغال از جمله اقدامات مهم در حوزه شفافیت است. 
وزیر تعاون از مشخص شدن مطالبات 13 هزار میلیاردی شستا و برخورد با بدهکاران خبر داد
#وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی #محمد شریعتمداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اقتصاد
تازه های اقتصاد
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220501 1