کدخبر:
220601
تاریخ انتشار:
۱۸ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اندراحوالات عزیز دردانه آقای فرماندار؛ از نقد یک روزه فاکتورها تا استخدام در شهرداری!

خزر: این ژن خوب، با سواستفاده از جایگاه شغلی پدر و با کمک برخی از اعضای شورای شهر توانست حکم مشاوره در شهرداری دریافت و حالا با طرح شکایت، به دنبال جذب در شهرداری می باشد. 


به گزارش خزرآنلاین، شنیده های موثق حکایت از آن دارد که فرزند ذکور فرماندار یکی از شهرستان های استان، مدت هاست که در قالب رسانه بدون مجوز خود که تماما به انعکاس اخبار مربوط به پدر می پردازد، فاکتورهای میلیونی به ادارات دولتی داده و به راحتی و کمتر از ۲۴ساعت آن ها را نقد می کند! در آخرین نمونه، فاکتور۶میلیون تومانی وی بابت انتشار اخباری که تماما از پرتال روابط عمومی یک اداره کپی شده بود‌، تنها در کمتر از ۱روز و با دستور مدیرکل اداره مذکور پرداخت شده است. 

این در حالی است که اساسا پرداخت به رسانه های بدون مجوز خلاف قانون می باشد و حتی پرداخت به رسانه های دارای مجوز هم با گذشت زمان طولانی میسر خواهد شد.

حالا اما گفته می شود این ژن خوب، با سواستفاده از جایگاه شغلی پدر و با کمک برخی از اعضای شورای شهر توانست حکم مشاوره در شهرداری دریافت و حالا با طرح شکایت، به دنبال جذب در شهرداری می باشد. 

این در حالی است که اخیرا استخدام شهرداری ها در رده شغلی آتش نشان با استقبال بالای مردم روبرو بوده که نشان از تعداد بالای جوانان جویای کار دارد. 

گفتنی است جناب فرماندار، نه تنها در جریان امورات مربوط به فرزند خود می باشد بلکه به شدت از وی تاثیرپذیری داشته و ابایی از سفارش به مدیران استانی و شهرستانی برای تامین منافع عزیز دردانه خود ندارد.
اندراحوالات عزیز دردانه آقای فرماندار؛ از نقد یک روزه فاکتورها تا استخدام در شهرداری!
#ژن خوب #استخدام در شهرداری #فاکتور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220601 1