کدخبر:
220619
تاریخ انتشار:
۱۹ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

صلاحیت حاج محمدی برای تصدی بر شهرداری رشت تایید شد

خزر: گفتنی است پس از عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی، حجت جذب و حسین علیقلی زاده برای تصدی بر شهرداری رشت، حاج محمدی چهارمین انتخاب شورانشینان برای تصدی بر شهرداری بود که بالاخره ظهر امروز صلاحیت وی برای تصدی بر شهرداری رشت تایید شد. ناصر حاج‌محمدی شهردار سال‌های دور شاهرود بود که توانست با ۱۰ رای به‌عنوان شهردار رشت انتخاب شود.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده های موثق حکایت از آن دارد که بالاخره  صلاحیت شهردار انتخابی شورا برای تصدی بر شهرداری رشت تایید شد.

گفتنی است پس از عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی، حجت جذب و حسین علیقلی زاده برای تصدی بر شهرداری رشت، حاج محمدی چهارمین انتخاب شورانشینان برای تصدی بر شهرداری بود که بالاخره ظهر امروز صلاحیت وی برای تصدی بر شهرداری رشت تایید شد. ناصر حاج‌محمدی شهردار سال‌های دور شاهرود بود که توانست با ۱۰ رای به‌عنوان شهردار رشت انتخاب شود.

سوابق ناصر حاج محمدی:

وی سال ۸۶ با ۷ رأی موافق شورای‌شهر شاهرود به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد. حاج‌محمدی، اهل روستای ده‌ملا از توابع بخش مرکزی شهرستان شاهرود و دارای مدرک دکترای شهرسازی است.

وی پیش از حضور در شهرداری محل تولدش سابقه شهرداری رامسر و اسلامشهر را نیز در کارنامه داشته و در دوره ای نیز معاون عمران و توسعه دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات بوده است.

همچنین حاج‌محمدی یکی از گزینه‌های شهرداری گرگان در سال ۹۶ نیز بوده که در نهایت برای این سمت انتخاب نشد.

 
صلاحیت حاج محمدی برای تصدی بر شهرداری رشت تایید شد
#حاج محمدی #شهردار رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220619 1