کدخبر:
220627
تاریخ انتشار:
۲۰ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پاس کاری بهزیستی گیلان بین نحوی نژاد و پارسی!

خزر: انتصاب دوباره نحوی نژاد به جایگاه گذشته خود چنین به ذهن متبادر می کند که شاید تغییر در راس سازمان بهزیستی گیلان آنچنان واجب بوده و می بایست به سرعت اتفاق بیفتد که رییس سارمان بهزیستی کشور گزینه ای دم دست تر از نحوی نژاد پیدا نکرده است!

به گزارش خزرآنلاین، دکتر وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دکتر محمدرضا پارسی، دکتر حسین نحوی نژاد را به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان گیلان منصوب کرد.

نکته جالب اما اینجاست که نحوی نژاد پیش از پارسی هم مدیرکل بهزیستی گیلان بوده که حالا گویا جای خود را از پارسی پس گرفته است و مجددا بعنوان مدیرکل منصوب شده است. وی  پس از آنکه جای خود را در گیلان به پارسی داده بود بعنوان معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور منصوب شد که حالا دوباره به گیلان برگشته و بعنوان مدیرکل بهزیستی گیلان تعرفه شده است.

انتصاب دوباره نحوی نژاد به جایگاه گذشته خود چنین به ذهن متبادر می کند که شاید تغییر در راس سازمان بهزیستی گیلان آنچنان واجب بوده و می بایست به سرعت اتفاق بیفتد که رییس سارمان بهزیستی کشور گزینه ایی دم دست تر از نحوی نژاد پیدا نکرده است!
پاس کاری بهزیستی گیلان بین نحوی نژاد و پارسی!
#نحوی نژاد #انتصاب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220627 1