کدخبر:
220629
تاریخ انتشار:
۲۰ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار پشت پرده لاهیجان کیست؟

خزر: مدت هاست که شنیده هایی از لابی قدرتمند افرادی خاص در شهرداری لاهیجان به گوش می رسد. این شنیده ها حکایت از آن دارد که عملا تصمیم گیرنده اصلی در شهرداری لاهیجان نه اعضای شورای شهر بلکه مشاورانی هستند که دستوراتشان در شهرداری فصل الخطاب محسوب می گردد!

به گزارش خزرآنلاین، مهرماه ۹۶بود که مسعود کاظمی با رای اکثریت شورای شهر لاهیجان بعنوان شهردار این شهر معرفی شد. انتخاب کاظمی که در کارنامه خود ریاست شورای شهر رشت را برعهده داشت، بعنوان شهردار لاهیجان، اگرچه موجی از انتقاد را در رسانه های شهری و محلی عروس شهرهای گیلان برانگیخت اما اعضای شورای شهر لاهیجان معتقد بودند که کاظمی به واسطه داشتن تجربه کار شورایی می تواند تعامل خوبی با مجموعه شورا برقرار کرده و شهردار موفقی باشد. حالا اما با گذشت قریب به ۲سال از انتخاب کاظمی بعنوان شهردار لاهیجان فرصت خوبی به وجود آمده که ببینیم این فرضیه تا چه اندازه تحقق پیدا کرده است؟

"مسعود کاظمی" نامی برای تمام پست های خالی؟!

برای پاسخ به سوال بالا بد نیست که به یاد داشته باشیم نام کاظمی در ماه های اخیر همواره بعنوان یکی از گزینه های تصدی بر مدیرکلی ادارات مختلف مطرح شده است. رسانه های مجازی، بارها از شهردار لاهیجان بعنوان یکی از گزینه های تصدی بر مناصبی همچون مدیرکلی راه و شهرسازی گیلان، مدیرکل راه آهن گیلان، شهردار رشت و این اواخر هم فرماندار املش نام برده اند! ادعاهایی که بیشترشان هیچگاه رسما از سوی کاظمی تکذیب نشد. با این حال نتیجه ای که برای کاظمی در انتخاب شهردار رشت رقم خورد نشان داد که تا چه اندازه می توان بر روی درستی این قبیل شنیده ها حساب باز کرد. کاظمی در مراحل اولیه انتخاب شهردار رشت پس از کناره گیری نصرتی تنها ۱ رای کسب کرده بود! 

 طرح نام کاظمی برای پست های مدیریتی مختلف توسط رسانه ها حتی اگر بدون هماهنگی با وی صورت گرفته باشد، باز هم اینچنین به ذهن متبادر می کند که شاید رابطه شهردار لاهیجان با اعضای شورای شهر، رابطه ای شکننده است چراکه مسلما اگر شهردار یک شهر تعامل سازنده ای با شورانشینان داشته باشد، به رفع و رجوع امورات شهری می پردازد و در مقابل شیطنت های احتمالی رسانه ها که منجر به طرح این چنینی نامش برای تصدی بر مناصب گوناگون و ایجاد حاشیه برای مجموعه شهرداری می شود، به تکذیب سریع و قطعی خواهد پرداخت. کاظمی اما تا کنون چند بار ادعاهای این چنینی را تکذیب کرده است؟!

 نکته دیگر اینکه آیا کاظمی بعنوان شهردار لاهیجان دقیقا در راستای تحقق سیاست های اتخاذی شورانشینان اقدام می کند؟ 

مدت هاست که شنیده هایی از لابی قدرتمند افرادی خاص در شهرداری لاهیجان به گوش می رسد. این شنیده ها حکایت از آن دارد که عملا تصمیم گیرنده اصلی در شهرداری لاهیجان نه اعضای شورای شهر بلکه مشاورانی هستند که دستوراتشان در شهرداری فصل الخطاب محسوب می گردد! اگرچه خزرآنلاین به تنهایی قادر به تایید یا تکذیب این شنیده نیست اما انتشار لیست مشاوران شهردار لاهیجان و مبالغ دریافتی ماهیانه توسط آنان، می تواند تا حد زیادی پاسخگوی این سوال باشد که اگر لاهیجان واقعا شهردار در سایه دارد، این فرد چه کسی است که وزنش به تنهایی با تمام شورانشینان برابری می کند.

در پایان گفتنی است خزرآنلاین آمادگی دارد تا لیست مشاوران احتمالی شهرداری لاهیجان و مبالغ دریافتی توسط آنان را منتشر نماید.
شهردار پشت پرده لاهیجان کیست؟
#شهردار لاهیجان #شهرداری لاهیجان #لاهیجان #شهردار پشت پرده لاهیجان کیست؟


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220629 1