کدخبر:
220643
تاریخ انتشار:
۲۱ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

صعود و سقوط یک فرماندار؛ سیروس شفقی در راه فرمانداری لنگرود!

خزر: شنیده ها حاکی از آن است که سیروس شفقی فرماندار سابق کرج بعنوان گزینه فرمانداری لنگرود با پافشاری مهرداد لاهوتی به وزارت کشور معرفی شده است.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حاکی از آن است که سیروس شفقی فرماندار سابق کرج بعنوان گزینه فرمانداری لنگرود با پافشاری مهرداد لاهوتی به وزارت کشور معرفی شده است.

نماینده لنگرود پس از آنکه در تعرفه گزینه های خود از بین محمد رنجبر و جعفر نخستین بعنوان فرماندار به بن بست خورد، اکنون قصد دارد با واسطه هایی در وزارت کشور، شفقی را بعنوان فرماندار لنگرود منصوب کند.

نکته تامل برانگیز ماجرا این است که سیروس شفقی تا همین چندی پیش در پی اجرای قانون منع بکار گیری بازنشتگان، حتی در فهرست معرفی شده برای انتصاب بعنوان یکی از استانداران قرار داشته است.

شفقی که در زمان مدیریت دکتر نجفی در گیلان و البرز صاحب رزومه ای همچون فرماندار آستارا، رشت مرکز استان گیلان، فرماندار کلانشهرکرج و معاون استاندار البرز و همچنین منتخب شهرداری کرج گردید، و در حالی که حتی خود را در فهرست معاونت چندین استانداری و فرمانداری تهران و یا شهردار رشت میدید گویا حالا راضی به فرماندار شدن در شهرستانی همچون لنگرود است! و این سرنوشت معلوم نیست به کجا ختم خواهد شد. آیا انتصاب به سود مهندسی انتخاباتی لاهوتی خواهد بود یا مردم لنگرود باز هم باید فرماندار موقتی برای این شهرستان را تجربه کنند؟
صعود و سقوط یک فرماندار؛ سیروس شفقی در راه فرمانداری لنگرود!
#سیروس شفقی #فرملندار لنگرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220643 1