کدخبر:
220659
تاریخ انتشار:
۲۲ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تجمع اعتراضی در برابر محل سخنرانی آذر منصوری در رشت! + تصاویر

خزر: گفته می شود هم اکنون تعداد زیادی از جوانان حزب الله در بیرون محل برگزاری این مراسم حضور داشته و شعار "مرگ بر قتنه گر" سر می دهند. همچنین بعضی از حاضران در مراسم با توجه به شرایطی که در بیرون حاکم است، ترجیح داده اند که در داخل ساختمان مانده و از آن خارج نشوند!

به گزارش خزرآنلاین، علیرغم اطلاع رسانی قبلی رسانه های ارزشی و اصولگرا در خصوص حضور قریب الوقوع آذر منصوری در رشت با هدف شرکت در نشست واکاوی آینده اصلاحات و حساسیت هایی که ممکن است در پی حضور این چهره برانگیخته شود، برگزاری این مراسم با تجمع اعتراضی جوانان ارزشی در محل همراه شده است.

گویا با توجه به عمومی بودن نشست امروز، مسوولان برگزاری آن از حضور بعضی از مراجعه کنندگان ممانعت بعمل آورده و با تقسیم افراد به دسته های خودی و ناخودی قصد داشتند تا مراسم را پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران برگزار نمایند.

گفته می شود هم اکنون تعداد زیادی از جوانان حزب الله در بیرون محل برگزاری این مراسم حضور داشته و شعار "مرگ بر قتنه گر" سر می دهند. همچنین بعضی از حاضران در مراسم با توجه به شرایطی که در بیرون حاکم است، ترجیح داده اند که در داخل ساختمان مانده و از آن خارج نشوند!

گفتنی است قبلاً گزارشاتی از احتمال بروز چالش در صورت برپایی این مراسم در رشت به مسئولان مربوطه ارایه داده شد اما شورای تامین استان با حضور منصوری در رشت و سخنرانی او در سالن خانه امید بازنشستگان کشوری مخالفتی نکرده است.
تجمع اعتراضی در برابر محل سخنرانی آذر منصوری در رشت! + تصاویر
#آذر منصوری #امت حزب االه رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
واقعا متاسفم .این حرکت مخالفان اوج بی فرهنگی وبی کیاستی سیاسی است کجا دیده اید جلوی سخنرانی عباسی،قالیباف،جلیلی .....چنین تجمعاتی صورت گیرد؟چرا چنین حقی را برای دیگران قایل نیستند؟این است تکریم حقوق شهروندی وعدالت؟جهل سیاسی وبی معرفتی بلای جان مردم شده است
چهارشنبه، 22 خرداد 139822:31:40
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
چهاردرصدی میگین اینها هستند. بعد به وقتش میگن قانون فصل الخطاب است . البته برای دلواپسان این قانون مصداق دارد. تاسف میخورم از مدیریت ضعیف دولت درگیلان علی الخصوص استاندارگیلان که هم به نعل میزد وهم به میخ . آقای روحانی دقت کند ایشان برای برگزاری انتخابات درگیلان شایسته نیست وفرد بادرایت میخواهد
شنبه، 25 خرداد 139810:21:5
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220659 1