کدخبر:
220659
تاریخ انتشار:
۲۲ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تجمع اعتراضی در برابر محل سخنرانی آذر منصوری در رشت! + تصاویر

خزر: گفته می شود هم اکنون تعداد زیادی از جوانان حزب الله در بیرون محل برگزاری این مراسم حضور داشته و شعار "مرگ بر قتنه گر" سر می دهند. همچنین بعضی از حاضران در مراسم با توجه به شرایطی که در بیرون حاکم است، ترجیح داده اند که در داخل ساختمان مانده و از آن خارج نشوند!

به گزارش خزرآنلاین، علیرغم اطلاع رسانی قبلی رسانه های ارزشی و اصولگرا در خصوص حضور قریب الوقوع آذر منصوری در رشت با هدف شرکت در نشست واکاوی آینده اصلاحات و حساسیت هایی که ممکن است در پی حضور این چهره برانگیخته شود، برگزاری این مراسم با تجمع اعتراضی جوانان ارزشی در محل همراه شده است.

گویا با توجه به عمومی بودن نشست امروز، مسوولان برگزاری آن از حضور بعضی از مراجعه کنندگان ممانعت بعمل آورده و با تقسیم افراد به دسته های خودی و ناخودی قصد داشتند تا مراسم را پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران برگزار نمایند.

گفته می شود هم اکنون تعداد زیادی از جوانان حزب الله در بیرون محل برگزاری این مراسم حضور داشته و شعار "مرگ بر قتنه گر" سر می دهند. همچنین بعضی از حاضران در مراسم با توجه به شرایطی که در بیرون حاکم است، ترجیح داده اند که در داخل ساختمان مانده و از آن خارج نشوند!

گفتنی است قبلاً گزارشاتی از احتمال بروز چالش در صورت برپایی این مراسم در رشت به مسئولان مربوطه ارایه داده شد اما شورای تامین استان با حضور منصوری در رشت و سخنرانی او در سالن خانه امید بازنشستگان کشوری مخالفتی نکرده است.
تجمع اعتراضی در برابر محل سخنرانی آذر منصوری در رشت! + تصاویر
#آذر منصوری #امت حزب االه رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220659 1