کدخبر:
220713
تاریخ انتشار:
۲۸ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مسعود کاظمی؛ اصولگرایی که چشم به مناصب دولتی دارد؟!

خزر: مسعود کاظمی از زمان حضور در شهرداری و شورای شهر رشت، ارتباط تنگناتنگی با بدنه اصولگرایی شورا داشته تا آن جا که برخی رسانه ها از وی به عنوان یار دیرین عظمتی، فرماندار اسبق رشت نام برده و مدعی شدند وی برای تصدی بر شهرداری رشت در گذشته، مورد حمایت سردار آقازاده و جبار کوچکی نژاد، نمایندگان اصولگرای قبلی و فعلی رشت بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، مدت هاست که نام مسعود کاظمی، شهردار اصولگرای لاهیجان بعنوان گزینه تصدی بر پست های مختلف در برخی رسانه های گیلان منتشر می شود. از مدیرکلی راه آهن و راه و شهرسازی گیلان گرفته تا فرمانداری املش و ریاست بر مجموعه دخانیات گیلان! 

البته هیچ یک از این شایعات که عمر برخی از آن ها به دو سال هم‌ می رسد، تاکنون محقق‌ نشده و کاظمی همچنان به عنوان شهردار لاهیجان مشغول به فعالیت است. 

ممکن پشت پرده انتشار این شایعات توسط برخی رسانه ها، تلاش آن ها برای خوشامد شهردار لاهیجان باشد وگرنه استاندار گیلان از مدت ها قبل صراحتا عنوان کرده که از آنانی که خط فکری مشترک‌ با دولت ندارند، در مناصب حساس استفاده نخواهد کرد. 

مسعود کاظمی از زمان حضور در شهرداری و شورای شهر رشت، ارتباط تنگناتنگی با بدنه اصولگرایی شورا داشته تا آن جا که برخی رسانه ها از وی به عنوان یار دیرین عظمتی، فرماندار اسبق رشت نام برده و مدعی شدند وی برای تصدی بر شهرداری رشت در گذشته، مورد حمایت سردار آقازاده و جبار کوچکی نژاد، نمایندگان اصولگرای قبلی و فعلی رشت بوده است. 

هر چه که هست در سوابق کاظمی نمی توان رد پررنگی از اصلاح طلبی و اعتدال دید و بعید است شهردار اصولگرای لاهیجان پس از کناره گیری از شهرداری، بتواند جایگاه چشمگیری را برای خود در مناصب مدیریتی استان و شهرستان دست و پا کند.
مسعود کاظمی؛ اصولگرایی که چشم به مناصب دولتی دارد؟!
#شهردار لاهیجان؛ اصولگرایی که چشم به مناصب دولتی دارد؟! #شهردار لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
نگذارید انقلاب بدست نااهلان ونانحرمان بیفتد . واقعا جایگاه واقعی ایشان وامثال وی درنظام جمهوری اسلامی ایران کجاست . خدمات واقعی این افراد کجاست. کارشناس فرمانداری و همکاری بانمایشگاه داران اتومبیل جایگاه ولایی بنام شورای شهررشت به وی داد وبا مساعدت فرمانداروقت لاهیجان سکاندار شهرداری لاهیجان شد. به کجا چنین شتابان .
يکشنبه، 2 تير 139818:31:42
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220713 1