کدخبر:
220715
تاریخ انتشار:
۲۹ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

"دخانیات" کلیدواژه مشترک حجت الاسلام تهم و حامد عبدالهی!

خزر: با این تفاسیر باید پرسید آیا حضور یک کارمند دخانیات در شهرداری رشت و در دست گرفتن پست حساسی همچون مدیریت روابط عمومی شهرداری، اتفاقی بوده است یا حامد عبدالهی و حجت الاسلام تهم قبلا با یکدیگر آشنا بوده و این آشنایی منجر به حمایت یک عضو بانفوذ شورا از تهم برای تصدی بر مدیریت روابط عمومی شهرداری رشت شده است؟

به گزارش خزرآنلاین، دیروز بود که خبر انتصاب حجت الاسلام والمسلمین علی تهم بعنوان سرپرست روابط عمومی شهرداری رشت در رسانه ها منتشر شد. در سوابق سرپرست جدید هم آمده بود که وی پیش تر مدیرکل سیاست گذاری، نظارت و هماهنگی شورای عالی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده و همچنین کارمند شرکت دخانیات می باشد.

البته با توجه به اینکه در سوابق حجت الاسلام تهم منصب مهمی همچون مدیرکلی یک شورای عالی کشوری به چشم می خورد، بعید به نظر می رسد که وی در مجموعه دخانیات تنها یک کارمند ساده محسوب شود و از همین رو باید گفت شاید نقل قول ها در خصوص رابطه نزدیکش با مدیرعامل شرکت دخانیت کشور تا اندازه ای منطبق بر واقعیت باشد. 

قضیه اما وقتی جالب می شود که حضور حجت الاسلام تهم را در مجموعه دخانیات در کنار شایعات منتشر شده در خصوص احتمال انتصاب یکی از اعضای شورای شهر رشت بعنوان مدیر دخانیات گیلان قرار دهیم!

مدت هاست که در فضای مجازی شنیده های تایید نشده ای مبنی بر احتمال انتصاب قریب الوقوع حامد عبدالهی بعنوان مدیر دخانیات گیلان طرح می شود. حتی در بعضی از خبرها هم آمده بود که عبدالهی برای تصدی بر این پست مصاحبه هم داده است. این در حالی است که گفته می شود در صورت انتصاب عبدالهی بعنوان مدیر دخانیات گیلان وی نیازی به استعفاء از شورای شهر رشت هم نخواهد داشت.

با این تفاسیر باید پرسید آیا حضور یک کارمند دخانیات در شهرداری رشت و در دست گرفتن پست حساسی همچون مدیریت روابط عمومی شهرداری، اتفاقی بوده است یا حامد عبدالهی و حجت الاسلام تهم قبلا با یکدیگر آشنا بوده و این آشنایی منجر به حمایت یک عضو بانفوذ شورا از تهم برای تصدی بر مدیریت روابط عمومی شهرداری رشت شده است؟

البته اگر فرضیه دوم صحت داشته باشد باز هم سوالات دیگری به ذهن متبادر می شود. مثلا اینکه سرپرست فعلی روابط عمومی شهرداری رشت دقیقا چه کاری کرده یا قرار است چه کاری انجام دهد که تا این اندازه مورد حمایت یک عضو شورا قرار گرفته است؟
"دخانیات" کلیدواژه مشترک حجت الاسلام تهم و حامد عبدالهی!
#حامد عبدالهی #دخانیات گیلان #حجت الاسلام تهم


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220715 1