کدخبر:
220717
تاریخ انتشار:
۲۹ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دادستان مرکز گیلان: پرونده زن هنجارشکن در رشت به شعبه بازپرسی ارجاع شد

خزر: زن 35 ساله هنجارشکن در رشت اعتراف کرد: مشروب خورده بودم و حالت عادی نداشتم.

به گزارش خزرآنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا در گفت‌وگویی اظهار داشت: پرونده زنی که اخیراً در محله گلسار رشت اقدام به هنجارشکنی کرده بود برای رسیدگی به شعبه بازپرسی ارجاع شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان عنوان کرد: این زن شب دوشنبه گذشته در شهر رشت در حالی که بدون حجاب بود اقدام به انجام حرکات هنجارشکنانه کرده بود.

مصطفوی‌نیا در تشریح بیشتر این ماجرا تصریح کرد: مردم و افرادی که در محل شاهد این ماجرا بودند پس از مشاهده رفتارهای خارج عرف به وی درباره رعایت شئونات اسلامی تذکر دادند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی این زن را پس از دستگیری به دادسرا معرفی کرده است افزود: زن هنجارشکن حتی با وجود حضور یافتن نیروی انتظامی در محل از دستور پلیس سر باز زده بود.

مصطفوی‌نیا با بیان اینکه فرد مذکور بدون توجه به تذکرات به رفتارهای خود ادامه داده است ابراز داشت: عوامل انتظامی بر اساس تکلیف ذاتی خود در محل حاضر شده و اقدام به دستگیری زن هنجارشکن کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در مورد وضعیت فعلی این زن نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر فرد یاد شده با دستور مقامات قضایی بازداشت و پرونده وی به شعبه بازپرسی ارجاع شده است.

 اعترافات زن هنجارشکن در رشت: در پی رقص و پایکوبی زنی 35 ساله غیرگیلانی در یکی از خیابان های رشت، وی که در بازداشت است گفت: پیش از رقص و پایکوبی در خیابان و هنجار شکنی با دوستم مشروب خورده بودم و حالت عادی نداشتم.
وی مدعی است : همسرم 2 ماه در کمااست و دختر 11 ساله دارم.

ساعت 23 دوشنبه 27 خرداد یک زن 35 ساله غیر گیلانی که بر اثر مصرف مشروبات الکلی تعادل روانی و اخلاقی خود را از دست داده بود، در بلوار گیلان شهرک گلسار بدون توجه به رفت و آمد خودروها و مردم به رقص و پایکوبی مشغول شد.

جمعی از شهروندان به زن هنجار شکن اعتراض کرده و از او می خواهند محل را ترک کند که وی مقاومت کرد.

در ادامه یکی از ماموران پلیس به وی نزدیک شد و به زن 35 ساله هنجار شکن تذکر داد اما وی متقاعد نشده و شروع به ناسزا و توهین به پلیس کرد.

سرانجام با ورود ماموران پلیس زن هنجار شکن دستگیر شد.

این زن 35 ساله با قرار وثیقه 150 میلیون تومانی در بازداشت است.
دادستان مرکز گیلان: پرونده زن هنجارشکن در رشت به شعبه بازپرسی ارجاع شد
# اعترافات زن هنجارشکن # رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220717 1