کدخبر:
220723
تاریخ انتشار:
۳۰ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک درخواست از پژوهشگر برتر شهرداری لاهیجان؛ لطفا لیستی از پژوهش هایتان منتشر کنید + سند!

خزر: حالا اما سندی به تحریریه خزرآنلاین واصل شده که نشان میدهد شهرداری لاهیجان هم یکی از دستگاه هایی بوده که در پاسخ به نامه فرمانداری لاهیجان مبنی بر معرفی پژوهشگر برتر شهرداری، مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان را به عنوان پژوهشگر برتر معرفی نموده است!

به گزارش خزرآنلاین، پس از پيروزي انقلاب اسلامي، به منظور گسترش فرهنگ پژوهش در جامعه، روز‪ 25 ‬ آذر از سوي «شوراي فرهنگ عمومي كشور» به نام روز پژوهش نام‌گذاري شد. وزارت علوم تحقيقات و فناوري نيز از سال ‪ 1379 ‬ چهارمين هفته آذر ماه را به نام هفته پژوهش نام‌گذاري كرد و از سال ‪1384‬ اين نام به «هفته پژوهش و فناوري» تغيير يافت.

ارج نهادن به مقام شامخ پژوهشگران و تجليل از پژوهشگران برتر، شناسايي و طرح مشكلات و چالش‌هاي پيش روي و ارتقاء سطح پژوهش و فناوري در كشور از جمله اهداف اين اقدام بود. در اين راستا هر سال مراسم هفتة پژوهش با مشاركت بيشتر دستگاه‌هاي اجرايي كشور برگزار مي‌شود. تقدير از مقالات برتر، تقدير از پژوهشگران‌ نمونه، تقدير از مدير تحقيق نمونه، تقدير از پروژه‌هاي برتر و انتشار كارنامه پژوهشي در هر سال از مهم‌ترين برنامه‌هاي هفته پژوهش است.

در شهرستان لاهیجان هم طی سال های اخیر مراسم تقدیر از پژوهشگران نمونه برگزار می شود. برگزاری این مراسم از سوی فرمانداری لاهیجان، فرصتی برای تجلیل از پژوهشگران واقعی و برتر بوده که سال ها وقت گرانبهای خود را صرف پژوهش در حوزه های مختلف نموده اند.

البته فرمانداری ها برای شناسایی پژوهشگران برتر با ارسال نامه به برخی دستگاه های اجرایی از آنان می خواهند تا نسبت به معرفی پژوهشگر برتر در حوزه فعالیت خود اقدام نمایند. حالا اما سندی به تحریریه خزرآنلاین واصل شده که نشان میدهد شهرداری لاهیجان هم یکی از دستگاه هایی بوده که در پاسخ به نامه فرمانداری لاهیجان مبنی بر معرفی پژوهشگر برتر شهرداری، مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان را به عنوان پژوهشگر برتر معرفی نموده است!

 

با فرض اصالت این سند، باید گفت که انتخاب کاظمی به عنوان پژوهشگر برتر شهرداری لاهیجان مطمئناً بدون توجه به جایگاه وی صورت گرفته و چه بسا اگر کاظمی یک کارمند ساده شرکتی هم در شهرداری لاهیجان می بود، باز هم از سوی قائم مقام شهرداری به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب می شد. در همین راستا و با همان فرض، از شهردار لاهیجان به عنوان پژوهشگر برتر شهرداری درخواست می شود تا لیستی از پژوهش های خود را جهت بهره بری سایر شهرداران منتشر و متن آنان را در اختیار اصحاب رسانه قرار دهد و یا ادعای معرفی خود به عنوان پژوهشگر برتر را تکذیب نماید.
یک درخواست از پژوهشگر برتر شهرداری لاهیجان؛ لطفا لیستی از پژوهش هایتان منتشر کنید + سند!
#مسعود کاظمی #شهرداری لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220723 1