کدخبر:
220725
تاریخ انتشار:
۳۰ خرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهر و مراکز استان ها + تصاویر

خزر: صبح امروز با آغاز به کار کمیسیون های چهارگانه تخصصی شامل عمران و شهرسازی، حقوقی و شهرسازی، حمل و نقل و خدمات شهری، فرهنگی و شهر هوشمند با حضور اعضای این کمیسیون ها در شورای اسلامی کلانشهر رشت برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، این اجلاس از صبح امروز با آغاز به کار کمیسیون های چهارگانه تخصصی شامل عمران و شهرسازی، حقوقی و شهرسازی، حمل و نقل و خدمات شهری، فرهنگی و شهر هوشمند با حضور اعضای این کمیسیون ها در شورای اسلامی کلانشهر رشت برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در این باره به خبرنگار ایرنا بیان داشت: در نشست های کمیسیون های تخصصی اجلاس مجمع مشورتی رئیسان شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها، مدل های مشارکت شهروندان در تحقق توسعه شهری و موضوعات مهم کلان و محلی در مناطق مختلف کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

سید امیرحسین علوی با بیان اینکه علاوه بر بررسی روند و تحلیل نتایج حاصل از اجلاس گذشته مجمع مشورتی، به انتقال و تبادل تجربیات مجموعه شوراها و مدیریت شهری نیز پرداخته می شود، اضافه کرد: پی گیری انجام تعهدات سایر نهادها در قبال حوزه مدیریت شهری و مباحث خاص مبتلابه کلان‌شهرها و شهرهای مراکز استان‌ها از دیگر موارد دستور کار اجلاس در کمیسیون‌های تخصصی است.

به منظور آشنایی شرکت کنندگان شصت و سومین اجلاس مجمع رئیسان شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها از ظرفیت های عمرانی و فرهنگی کلانشهر رشت، برنامه های متنوع از جمله بازدید از بازار سنتی و بازار هنر و برنامه تئاتر خیابانی در پیاده راه فرهنگی رشت پیش بینی شده است.

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و رئیس مجمع رئیسان شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها و مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان ها عصر امروز (پنجشنبه) در جریان برگزاری شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی رئیسان شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها حضور می یابند و سخنرانی خواهند داشت.

 

 

 

 

 

 
شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهر و مراکز استان ها + تصاویر
#آغاز اجلاس مجمع رئیسان شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها در رشت #اجلاس مجمع رئیسان شورای اسلامی کلانشهرها


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220725 1