کدخبر:
220791
تاریخ انتشار:
۳ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دبیر ستاد پیگیری های ویژه استانداری خبر داد؛

آغاز سفرهای شهرستانی معاونان استاندار گیلان

خزر: مشاور استاندار و دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری های ویژه استانداری گیلان از آغاز سفر معاونان استاندار با همراهی مدیران کل ستادی استانداری و مدیران مرتبط استانی به شهرستان ها خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، یوسف گلشن روز دوشنبه در فرمانداری لاهیجان اظهارداشت: حسب دستور استاندار گیلان، برنامه سفر معاونان او تنظیم و به فرمانداری ها اعلام شد که این برنامه ها از امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران کل استان به شهرستان لاهیجان آغاز شد.

وی ادامه داد: در این سفرها هر کدام از معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی، هماهنگی امور اقتصادی، هماهنگی امور عمرانی و توسعه مدیریت و منابع با همراهی مدیران کل ستادی استانداری و مدیران مرتبط بر اساس برنامه تنظیمی ستاد هماهنگی و پیگیری های ویژه در هر ۱۶ شهرستان حضور می یابند.

وی اضافه کرد: این سفرها از امروز آغاز و تا ابتدای بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در هر هفته، دو معاون استاندار یک روز کامل در شهرستان ها حضور می یابند.
به گفته گلشن؛ برگزاری جلسات رونق تولید و رفع موانع تولید، کارگروه اشتغال، بررسی اجرای شیوه نامه های ساماندهی آب بندان ها و رودخانه ها و شناگاه ها، بازدید از مهم ترین پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری، دیدار با نمایدگان اقشار و اصناف و سازمان های مردم نهاد و بررسی مسائل مرتبط با کارمندان و کارکنان و مباحث فرهنگی و اجتماعی از مهم ترین برنامه هایی است که در این سفرها انجام می شود.

وی با بیان اینکه برنامه سفرهای هفتگی مدیران کل به شهرستان ها نیز با هماهنگی فرمانداران در فصل تابستان به مدیران مربوطه ابلاغ شد گفت: این سفرها از امروز در صومعه سرا با سفر مدیرکل منابع طبیعی استان آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: سفر معاونان استاندار و مدیران کل به شهرستان ها همواره در همه دوره ها وجود داشته اما اینکه دارای نظارت و برنامه ریزی منسجم و پیگیری روزانه اجرای مصوبات از سوی استانداری باشد، اقدامی ابتکاری و جدید محسوب می شود که بر اساس بخشنامه ابلاغی استاندار انجام می شود ضمن آنکه با توجه به پایان دور اول سفرهای هفتگی مدیران کل به شهرستان ها، جلسات پیگیری مصوبات آن به ریاست استاندار انجام خواهد شد تا وعده های داده شده به مردم عملی شود.

دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری های ویژه استانداری گیلان یادآور شد: در این سفرها به دنبال کارهای تبلیغاتی و تشریفاتی نیستیم و تلاش می شود باتوجه به محدودیت اعتبارات و امکانات بر اساس اولویت ها اقدام شود.

برگزاری ستاد تسهیل رفع موانع و رونق تولید، کارگروه اشتغال، نشست بررسی آخرین وضعیت ساماندهی آب بندان ها و تالاب ها و بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی از برنامه های سفر یک روزه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان و هیأت همراه به لاهیجان است.
آغاز سفرهای شهرستانی معاونان استاندار گیلان
# یوسف گلشن #دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری های ویژه استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220791 1