کدخبر:
220793
تاریخ انتشار:
۳ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ارجاع پرونده تخلف شهرداری خمام در جذب نیرو به هیئت رسیدگی تخلفات اداری استان

خزر: مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان از ارجاع پرونده تخلف شهرداری خمام در جذب نیروهای غیرقانونی به هیئت رسیدگی تخلفات اداری استان خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، هوشنگ عباسقلی زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به موضوع تخلف شهرداری خمام در جذب و به‌کارگیری غیرقانونی نیرو در این شهرداری اظهار کرد: پرونده تخلف در جذب نیروی مازاد در شهرداری خمام به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری ارسال‌شده است.

وی در پاسخ به اینکه برای اخراج نیروهای جذب‌شده غیرقانونی در خمام چند بار تذکر داده‌شده، افزود: شهرداری خمام تخلف کرده و از نیروی اضافی به‌کارگیری کرده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه 52 شهرداری در گیلان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند، گفت: این دفتر چندین بار به شهرداری‌های متخلفی مانند خمام تذکر داده و سپس اقدام می‌کند.

 عباسقلی زاده در گفت‌وگویی که در فروردین‌ماه سال جاری به فرایند جذب غیرقانونی چند تن در بدنه شهرداری خمام اشاره‌کرده بود.

وی تأکید کرده بود که استانداری دستگاه نظارتی است و وقتی تخلفی به شهرداری اعلام می‌شود، شورا و شهردار ملزم به اجرای آن هستند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان همچنین بیان کرده بود که استانداری گیلان در پی عدم تمکین شورا و شهردار خمام نسبت به جذب غیرقانونی نیروها به‌صورت قانونی با خاطیان برخورد خواهد کرد و پرونده جهت رسیدگی بیشتر به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری استان ارجاع خواهد شد چون احکام صادره برای خاطیان و مرتکبان جرائم اداری لازم‌الاجرا است.
ارجاع پرونده تخلف شهرداری خمام در جذب نیرو به هیئت رسیدگی تخلفات اداری استان
#تخلف شهرداری خمام # جذب نیرو #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220793 1