کدخبر:
220807
تاریخ انتشار:
۴ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهر خلاق خوراک؛ قربانی افراط و تفریط/ آیا انتخاب تهم بعنوان مدیر روابط عمومی قانونی است؟

خزر: فاطمه قدیمی حرفه در حالی جای خود را به حجت الاسلام و المسلمین تهم داد که سرنوشت انتخاب رشت بعنوان شهر خلاق خوراک در یونسکو در هاله ای از ابهام قرار دارد. 

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با انتصاب ناصر حاج محمدی بعنوان شهردار رشت تغییراتی در بدنه شهرداری به وقوع پیوست که مهمترین آن را می توان تغییر در روابط عمومی دانست.

فاطمه قدیمی حرفه در حالی که جای خود را به حجت الاسلام و المسلمین تهم داد که سرنوشت انتخاب رشت بعنوان شهر خلاق خوراک در یونسکو در هاله ای از ابهام قرار دارد. 

از آنجاییکه امور بین الملل هم با وظایف روابط عمومی آمیخته است، مدیر سابق روابط عمومی همزمان ریاست دبیرخانه شهر خلاق خوراک را هم بر عهده داشته است. حالا اما با برکناری قدیمی به نظر می رسد که حجت الاسلام تهم می بایست عهده دار وظیفه تعامل شهرداری رشت با یونسکو جهت تثبیت وضعیت ثبت رشت بعنوان شهر خلاق خوراک باشد.

با این حال به نظر می رسد همچنان ابهاماتی در انتخاب حجت الاسلام و المسلمین تهم بعنوان مدیر روابط عمومی وجود دارد. ابهاماتی که بی تردید بر وضعیت فعلی رشت در ثبت آن بعنوان شهر خلاق تاثیرگذار خواهد بود.

نگاهی به تاریخچه ثبت رشت در یونسکو نشان می دهد که این موضوع در طی سال های اخیر دچار افراط و تفریط شده است تا آنجا که در زمان تصدی ثابت قدم بر شهرداری ، سفرهای اروپایی فراوان برخی مدیران و اعضای شورا انتقادات فراوانی را برانگیخت. حالا هم بی توجهی به برند شهر خلاق خوراک می تواند زمینه ساز بروز انتقادات فراوان باشد چراکه تعلل در تعیین تکلیف وضعیت این موضوع ممکن است منجر به هدر رفت تمام دستاوردهای کنونی شود.

به نظر می رسد افراط ثابت قدم و تفریط حاج محمدی می بایست هر چه سریعتر به رویه ای آهسته و پیوسته تبدیل گردد.

اما چه ابهاماتی بر سر راه انتخاب حجت الاسلام تهم بعنوان مسئول روابط عمومی شهرداری رشت قرار دارد.

از آنجاییکه حجت الاسلام تهم با مجموعه شهرداری رشت رابطه استخدامی ندارد می بایست برای حضور در پست روابط عمومی شهرداری حکم ماموریت دریافت کند. این در حالی است که اولا گفته می شود تهم کارمند قراردادی دخانیات می باشد و برای کارمندان قراردادی امکان ارائه حکم ماموریت وجود ندارد. حتی اگر این شنیده صحت نداشته باشد هم باید به این موضوع توجه کرد که شرکت دخانیات در راستای اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساس خصوصی بوده و قانونا پرسنل یک شرکت خصوصی نمی توانند به ادارات دولتی و همچنین شهرداری ها مامور شوند.
شهر خلاق خوراک؛ قربانی افراط و تفریط/ آیا انتخاب تهم بعنوان مدیر روابط عمومی قانونی است؟
#شهر خلاق خوراک #مدیر روابط عمومی شهرداری رشت #حجت الاسلام تهم


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220807 1