کدخبر:
220859
تاریخ انتشار:
۱۰ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وقتی شهرداری لاهیجان از کلاچای مشاور حقوقی جذب می کند؟! +سند

خزر: لاهیجان از دیرباز مهد علم و فرهنگ بوده و اساتید بزرگی را در دامن خود پروارنده است. سخت است که بپذیریم در این شهر پر آوازه یک دانش آموخته حقوق که در کار خود متبحر باشد، نبوده که شهردار لاهیجان از کلاچای مشاور حقوقی وارد می کند!

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با روی کار آمدن مسعود کاظمی بر راس شهرداری لاهیجان، حواشی مختلفی دامن گیر مدیریت شهری عروس شهرهای گیلان شده است. از فروش زمین های شهرداری با قیمت های پر ابهام گرفته تا معاملاتی با محوریت فرزند یک عضو شورا که اسناد آن پیش تر در خزرآنلاین منتشر شد (اینجا را بخوانید)

حالا اما اسناد دیگری به تحریریه خزرآنلاین واصل گردیده که نشان می دهد شهردار لاهیجان مشاور حقوقی خود را از کلاچای انتخاب نموده است. این در حالی است که لاهیجان سرشار از پتانسیل جوانانی است که حاضرند بدون چشمداشت مالی به زادگاه خود خدمت کنند. باید از اعضای شورای شهر لاهیجان پرسید چگونه اجازه انعقاد چنین قراردادی را به مسعود کاظمی شهردار لاهیجان داده اند؟ البته کاظمی سال های زیادی را در رشت مشغول به فعالیت بوده و شاید به همین دلیل نتوان به او در انتخاب یک غیر لاهیجانی بعنوان مشاور حقوقی خرده گرفت اما از اعضای شورای شهر لاهیجان باید پرسید که چگونه اجازه داده اند کاظمی بی توجه به خیل جوانان با استعداد لاهیجانی دست به واردات مشاور حقوقی از کلاچای بزند؟! اگر اعضای شورا از چنین انتصابی مطلع بودند که وای به حال تعصبشان به شهر و زادگاه و اگر هم مطلع نبودند که وای به حال نظارتشان بر عملکرد شهردار و شهرداری!

لاهیجان از دیرباز مهد علم و فرهنگ بوده و اساتید بزرگی را در دامن خود پروارنده است. سخت است که بپذیریم در این شهر پر آوازه یک دانش آموخته حقوق که در کار خود متبحر باشد، نبوده که شهردار لاهیجان از کلاچای مشاور حقوقی وارد می کند!

از اعضای شورای شهر لاهیجان انتظار می رود که هر چه سریعتر موضع خود را نسبت به اقدامات عجیب شهردار لاهیجان مشخص نمایند در غیر این صورت اسنادی از معامله خلاف قانون یکی دیگر از بستگان اعضای شورا با شهرداری لاهیجان در خزرآنلاین منتشر خواهد شد.

 
وقتی شهرداری لاهیجان از کلاچای مشاور حقوقی جذب می کند؟! +سند
#شهردار لاهیجان #مسعود کاظمی #وقتی شهرداری لاهیجات از کلاچای مشاور حقوقی جذب می کند؟!


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220859 1