کدخبر:
220861
تاریخ انتشار:
۱۱ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جناب مدیر شما متهم سوم این فاجعه اخلاقی هستید!

خزر: اگر چه گفته میشد که علت بازداشت این فرد مشکلات اخلاقی بوده اما در بسیاری از موارد عدم پایبندی به اخلاقیات، منجر به بروز مفاسد مالی گسترده میشود و معمولا نمیتوان از فرد و یا افرادی که نسبت به مسائل شرعی و اخلاقی بی توجه هستند انتظار پایبندی به حفظ حق و حقوق بیت المال را داشت. در این مورد خاص اگرچه هنوز همه چیز در حد اتهام باقی مانده و تا پایان روال قضایی نمیتوان با قطعیت نسبت به آنچه که در بدنه این سازمان رخ داده است اظهار نظر کرد اما چرا یک سازمان خدمت رسان با آن حجم وسیع ارتباطات مردمی میبایست در مظان چنین اتهاماتی واقع گردد و شانیت آن این چنین در نزد افکار عمومی خدشه دار شود!؟

به گزارش خزرآنلاین، خبر بازداشت معاون استانی یکی از ادارات خدماتی، سوژه شوکه کننده چند روز گذشته برخی رسانه های استانی بود.

اگر چه گفته میشد که علت بازداشت این فرد مشکلات اخلاقی بوده اما در بسیاری از موارد عدم پایبندی به اخلاقیات، منجر به بروز مفاسد مالی گسترده میشود و معمولا نمیتوان از فرد و یا افرادی که نسبت به مسائل شرعی و اخلاقی بی توجه هستند انتظار پایبندی به حفظ حق و حقوق بیت المال را داشت. در این مورد خاص اگرچه هنوز همه چیز در حد اتهام باقی مانده و تا پایان روال قضایی نمیتوان با قطعیت نسبت به آنچه که در بدنه این سازمان رخ داده است اظهار نظر کرد اما چرا یک سازمان خدمت رسان با آن حجم وسیع ارتباطات مردمی میبایست در مظان چنین اتهاماتی واقع گردد و شانیت آن این چنین در نزد افکار عمومی خدشه دار شود!؟

نقل قول آنچه که اتفاق افتاده با چاشنی بد و بیراه به دو طرف این اتفاق و دلسوزی های مرسوم برای آبروی پدر و همسر در حالی نقل محافل گردیده که هیچکس نمی پرسد مدیری که این فرد را بعنوان معاون منصوب نموده در کجای این داستان ایستاده است!؟

مگر نه آنکه یکی از مهم ترین وظایف مدیران دستگاه های دولتی و خصوصی حفظ حرمت و شانیت اداره تحت امر و پرسنل آن میباشد؟

شاید اگر طرفین این اتفاق ناگوار از کارمندان جز بودند قضیه فرق میکرد اما یک طرف این داستان فردی است که توسط آقای مدیر مسئولیت یکی از مهم ترین معاونت ها را برعهده داشته و با سواستفاده از همین جایگاه به فریب و تطمیع جنس مخالف پرداخته است.

بی تردید اعطای مسئولیت به فرد بدون صلاحیت که قبلا هم حرف و حدیث های مختلفی از مشکلات گوناگونش وجود داشته، مهم ترین بسترسازی برای بروز این فاجعه بوده و حالا هم جناب مدیر میبایست در برابر افکار عمومی و نهادهای نظارتی و قضایی پاسخگو باشد که چرا با انتصاب فردی بی صلاحیت منجر به از هم پاشیدگی چندین خانواده و تنزل جایگاه سازمان گردیده است.

البته از نقش حراست سازمان هم نمیتوان در این میان غافل بود. حراستی که سالانه بودجه فراوانی را صرف امورات جاریه خود میکند و بجای پرداختن به مسایل بزرگ این چنینی و پیشگیری از بروز آنها از طریق ارشاد و توصیه، توجه خود را معطوف به موضوعات کم ارزش تری همچون ساعات ورود و خروج و ... مینماید.

بدیهی است که نهاد های نظارتی از نقش جناب مدیر در این میان غافل نبوده و به این موضوع مهم که بسترسازی این فاجعه برعهده نفر اول سازمان بوده، توجه دارند.
جناب مدیر شما متهم سوم این فاجعه اخلاقی هستید!
#رانت #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220861 1