کدخبر:
220865
تاریخ انتشار:
۱۱ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چند نکته در خصوص واسطه گری زنان در جلب رضایت علیپور!

خزر: در پایان باید گفت آنچه که توهین به مجموعه شورا محسوب می شود درگیری لفظی یک عضو شورا با کارمند شهرداری خواهد بود که به جایگاه تمام اعضای شورا خدشه وارد می کند وگرنه چرایی استفاده از بانوان برای جلب رضایت یک عضو شورا را باید از خود همان عضو شورا پرس و جو کرد.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه دیروز شورای شهر رشت حاشیه جالب و قابل تاملی به همراه داشت. گویا یکی از کارمندان شهرداری رشت چندی پیش با محمدحسن علیپور عضو شورا به مجادله کلامی می پردازد و شهردار رشت هم پس از اطلاع از این موضوع از این کارمند می خواهد تا رضایت علیپور را جلب کند. این کارمند هم چند نفر را برای واسطه گری و جلب رضایت نزد علیپور می فرستد.

تا اینجای کار همه چیز عادی به نظر می رسد اما قضیه وقتی جالب می شود که بدانیم واسطه هایی که از سمت این کارمند برای جلب رضایت علیپور اعزام شدند، همگی خانم و از جنس مخالف بودند! 

این را علیپور در صحن علنی شورا می گوید و مدعی می شود که اقدام این کارمند در انتخاب بانوان برای جلب رضایت علیپور توهین به مجموعه شورا بوده است. باید پرسید که چرا این کارمند تصور کرده که با اعزام واسطه های خانم بهتر می تواند نظر مثبت علیپور را جلب کند؟ اگر طرف مجادله کلامی بجای علیپور یکی دیگر از اعضای شورا مثلا علوی، عاقل منش و حتی رمضانپور می بود، باز هم این کارمند از زنان جهت جلب رضایت استفاده می کرد؟! اگرچه نگارنده معتقد است علوی، عاقل منش و ... هیچگاه شان اعضای شورا را در حد مجادله کلامی با یک کارمند شهرداری تنزول نمی دهند.

در پایان باید گفت آنچه که توهین به مجموعه شورا محسوب می شود درگیری لفظی یک عضو شورا با کارمند شهرداری خواهد بود که به جایگاه تمام اعضای شورا خدشه وارد می کند وگرنه چرایی استفاده از بانوان برای جلب رضایت یک عضو شورا را باید از خود همان عضو شورا پرس و جو کرد.
چند نکته در خصوص واسطه گری زنان در جلب رضایت علیپور!
#چند نکته در خصوص واسطه گری زنان در جلب رضایت علیپور! #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220865 1