کدخبر:
220867
تاریخ انتشار:
۱۲ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تناقضی دیگر از احمد رمضانپور؛ از حمایت همه جانبه از بهارمست تا اتهام زنی 24 میلیاردی به او!

خزر: واگذاری یک ساختمان 24 واحده در خیابان گلباغ نماز رشت آن هم به یک پنجم قیمت واقعی آن (بنا بر اظهارات رمضانپور) در آخرین روز اداری سال 1397 که عملا نظارت بر چگونگی این واگذاری را به علت تعطیلات نوروزی با دشواری مواجه می کند، اتفاقی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت.

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی در جلسه دیروز شورا مدعی شد که ساختمان 24 واحدی متعلق به شهرداری رشت که ارزش تقریبی آن حداقل 30 میلیارد تومان بوده، به‌ یک‌ باره با مبلغ 6 میلیارد تومان  آن هم در آخرین روز اداری سال 1397 به تأمین اجتماعی واگذار شده است. رمضانپور این واگذاری را «جنایت» خواند و با بیان اینکه این ساختمان در گلباغ نماز رشت بوده، خواستار نظارت بر نحوه واگذاری آن توسط نهادهای نظارتی شد.

نکته قابل تامل در اظهارات رمضانپور، اشاره ای است که وی به تاریخ واگذاری این ساختمان می کند. 27 اسفند 1397! یعنی دقیقا آخرین روز سال قبل!

واگذاری یک ساختمان 24 واحده در خیابان گلباغ نماز رشت آن هم به یک پنجم قیمت واقعی آن (بنا بر اظهارات رمضانپور) در آخرین روز اداری سال 1397 که عملا نظارت بر چگونگی این واگذاری را به علت تعطیلات نوروزی با دشواری مواجه می کند، اتفاقی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت.

نکته جالب دیگر آن که رمضانپور در حالی از فروش غیرواقعی ساختمان میلیاردی شهرداری رشت در زمان سرپرستی بهارمست خبر می دهد و آن را جنایتی بزرگ می خواند که خود در شصت و دومین جلسه علنی شورای شهر رشت با تقدیر فراوان از عملکرد بهارمست بر راس شهرداری رشت، گفته بود: بهارمست در بحران مالی شهرداری حداکثر تلاش خود را انجام داد تا آرامش در شهرداری برقرار باشد. تلاش های بهارمست شبانه روزی بوده و وی کم فروشی نکرده است.

 
تناقضی دیگر از احمد رمضانپور؛ از حمایت همه جانبه از بهارمست تا اتهام زنی 24 میلیاردی به او!
#احمد رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت #علی بهارمست


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای رمضانپور .باتوجه به مدارک موجود درشهرداری .اشتباهات خودتان به گردن دیگران نیاندازید وقتی که شما به شهرداری اختیار میدهید ازطریق کارشناس رسمی .شهرداری میتواند بدهی خود به تامین اجتماعی ملک خودرا تهاترنماید ایجاد ذهنیت منفی درمیان شهروندان نشانه چیست شمابایستی ابتدا اطلاعات کارشناسی ملک را ازشهرداری کسب وسپس درصحن شورا بررسی نموده وتایید یا رد نمایید پس از مرگ سهراب موش دارو وجارو جنجال چه مفهومی دارد بیسوادی خودرا بایک سخنرانی اشکار نموده اید
پنجشنبه، 13 تير 13988:41:25
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220867 1