کدخبر:
220883
تاریخ انتشار:
۱۳ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حذف و برکناری؛ تاوان انتقاد و‌ نارضایتی از عملکرد رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان؟!

خزر: بنا بر شنیده ها، دکتر احمد مرادی مدیر کل سابق انتقال خون گیلان که در کارنامه خود مدیریت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان را هم دارد، اخیرا دیداری را با دکتر محمدزاده داشته و همین موضوع سبب شده تا رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان رایزنی ها را برای برکناری وی آغاز کند. رایزنی هایی که در پایان به برکناری‌ دکتر مرادی ختم می شود. 

به گزارش خزرآنلاین، چند روز قبل بود که مدیرکل انتقال خون گیلان به یکباره برکنار شد. 

اما علت این برکناری یکباره چه بود؟ 

بنا بر شنیده ها، دکتر احمد مرادی مدیر کل سابق انتقال خون گیلان که در کارنامه خود مدیریت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان را هم دارد، اخیرا دیداری را با دکتر محمدزاده داشته و همین موضوع سبب شده تا رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان رایزنی ها را برای برکناری وی آغاز کند. رایزنی هایی که در پایان به برکناری‌ دکتر مرادی ختم می شود. 

اگرچه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید این شنیده نیست اما در صورت صحت، این ‌سوال به قوت خود باقی است که دکتر محمدزاده کیست که حتی دیدارش با مدیران مرتبط با دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم ممکن است به برکناری آنان منجر شود؟!

دکتر محمدزاده، فلوشیپ بیهوشی و یکی از پرشکان خوشنام گیلان بوده که از مدت ها پیش خبر انتصابش به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بعد از کناره گیری یوسف زاده، در رسانه ها منتشر شده است. گویا با قوت گرفتن احتمال کناره گیری یوسف زاده از ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و تصدی دکتر سالاری یا دکتر محمدزاده بر راس این دانشگاه، هر نوع ارتباط با این دو می تواند منجر به برکناری مدیران فعلی مرتبط با دانشگاه علوم پزشکی گیلان شود. 

البته برخوردهای حذفی با منتقدان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان مسبوق به سابقه است. پیش تر هم خانم کهنسال (مسئول اسبق تجهیزات پزشکی دانشگاه) به علت امتناع از پذیرفتن برخی اقلام خریداری شده طی یک معامله پرابهام، از سمت خود برکنار و به بیمارستان شفا فرستاده شد!
حذف و برکناری؛ تاوان انتقاد و‌ نارضایتی از عملکرد رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان؟!
#دانشگاه علوم پزشکی #حذف و برکناری؛ تاوان انتقاد و‌ نارضایتی از عملکرد رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان؟! #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220883 1