کدخبر:
220887
تاریخ انتشار:
۱۳ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نکات عجیب در خصوص مدیر دو تابعیتی استان/ تغییر برنامه سفر به آمریکا پس از انتشار خبر!

خزر: نکته عجیب دیگر اینجاست که نام این مدیر دو تابعیتی در گذشته نه چندان دور حتی برای تصدی بر یکی از مهمترین معاونت های استانداری طرح گردیده که به علت دوتابعیتی بودنش، این انتصاب ملغی شده است. با این حال مشخص نیست وی چگونه کماکان در پست فعلی خود حضور دارد!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش خبری در خروجی سایت قرار گرفت که حکایت از سفر یکی از مدیران استانی به فنلاند برای دیدار با فرزند خود داشت. نکته جالب اما این بود که این فرد قصد داشت تا پس از تجدید دیدار با فرزند، راهی آمریکا شود چرا که وی دوتابعیتی بوده و تابعیت دوم خود را از کشور متخاصم آمریکا دریافت کرده است!

اگرچه همزمان با انتشار این خبر پیش بینی می شد که این مدیر استانی سفر خود را به آمریکا کنسل و یا زمانبندی آن را تغییر دهد اما حالا شنیده می شود که وی در نظر دارد پس از فنلاند راهی تهران شده تا در یک همایش استانی که با حضور دکتر نوبخت در پایتخت برگزار می شود، شرکت کرده و اصطلاحاً خودی نشان دهد و پس از آن راهی آمریکا شود!

البته این مدیر اصلاح طلب در اقدامی خارج از عرف قصد داشته تا یکی از کارمندان سازمان برنامه و بودجه را در زمان غیبت، به جای خود بر کرسی مدیریت بگمارد و حتی در این خصوص با پایتخت نامه نگاری هم کرده است اما این اقدام با مخالفت مدیران سازمان در پایتخت روبرو شده است. از همین رو در حال حاضر مدیر دفتر این فرد در غیاب وی، ریاست را بر عهده دارد. 

گفتنی است همسر این مدیر دوتابعیتی، دوران تحصیل را در دانشگاه های آمریکا سپری کرده و در همان زمان موفق می شود تا برای خود و این مدیر استانی، اقامت و تابعیت کشور آمریکا را دریافت کند.

نکته عجیب دیگر اینجاست که نام این مدیر دو تابعیتی در گذشته نه چندان دور حتی برای تصدی بر یکی از مهمترین معاونت های استانداری طرح گردیده که به علت دوتابعیتی بودنش، این انتصاب ملغی شده است. با این حال مشخص نیست وی چگونه کماکان در پست فعلی خود حضور دارد!

قابل تامل آن که این مدیر دو تابعیتی در زمان تصدی یکی از استانداران پیشین به بهانه انجام کار پژوهشی که البته کاملا بی ارتباط با رشته تحصیلی وی بوده، مبلغی چند صد میلیونیاز استانداری دریافت کرده بود که البته مدارک آن در رسانه ها منتشر شده است!

 
نکات عجیب در خصوص مدیر دو تابعیتی استان/ تغییر برنامه سفر به آمریکا پس از انتشار خبر!
#مدیر دوتابعیتی #رانت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220887 1