کدخبر:
220891
تاریخ انتشار:
۱۳ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پس از صدور کیفرخواست در دادگاه مفاسد اقتصادی؛ آزادی میلیاردر معروف استان با تودیع وثیقه 40 میلیاردی!

خزر: در پی شکایت خانم بازرس از این فرد، پرونده ای در شعبه اول بازپرسی دادگاه مفاسد اقتصادی تشکیل و کیفرخواست با عنوان اتهامی تحصیل مال نامشروع صادر گردید و این میلیاردر معروف استان هم اکنون با قید وثیقه به میزان 40 میلیارد تومان آزاد است.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که برخی رسانه های کشوری با انتشار یک کلیپ، به انعکاس اظهارات خانمی پرداختند که مدعی بود بازرس یکی از تعاونی ها بوده و در جریان بازرسی از حساب های مالی این تعاونی، متوجه شده که مبالغ کلانی از حساب تعاونی در ساعات غیراداری و با جعل امضای هیات مدیره به حساب فردی که از قضا یکی از چهره های متمول استان است، واریز شده است.

این خانم که به پاکدستی و امانتداری شهره است، پس از اطلاع از این موضوع قصد داشته تا در جلسه بعدی مجمع دست به افشای اسناد این رانت زده و پرده از اختلاس چند ده میلیاردی بردارد اما دقیقا روز قبل از برگزاری مجمع از طرف عوامل این میلیاردر معروف مورد حمله چاقو قرار گرفته و به شدت مجروح می شود. عوامل این فرد برای اینکه مانع از حضور این بازرس خانم در جلسه فردای مجمع شوند، با تعقیب وی، منزلش را شناسایی و دقیقا روز قبل از برگزاری مجمع با چاقو به او حمله ور شده و وی را به شدت مجروح می کنند.

این اتفاق در حالی رخ داده است که خانم بازرس پیش تر و در سال 92، از پذیرش رشوه ده میلیارد تومانی این فرد به انضمام یک عدد خودروی تویوتا لندکروز سر باز زده و از طرف او تهدید به قتل شده بود.

پایگاه خبری رکنا هم در مطلبی در این خصوص می نویسد که در بایگانی یکی از تعاونی ها، اسنادی وجود دارد که نشان می دهد این میلیادر معروف استان اقدام به برداشت شخصی از حسابهای این تعاونی و خرید ماشین لوکس مازراتی برای فرزندش نموده است.

حالا اما شنیده های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد که در پی شکایت خانم بازرس از این فرد، پرونده ای در شعبه اول بازپرسی دادگاه مفاسد اقتصادی تشکیل و کیفرخواست با عنوان اتهامی تحصیل مال نامشروع برای این میلیاردر معروف صادر شده و وی هم اکنون با قید وثیقه 40 میلیارد تومانی آزاد است.

در همین راستا این خانم بازرس در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، ضمن تایید صدور این کیفرخواست می گوید: خوشبختانه پرونده این مفسد اقتصادی تحت نظر شخص ریاست محترم قوه قضاییه قرار دارد و به زودی وی می بایست تمام اموالی را که از راه نامشروع به دست آورده، به بیت المال برگرداند. البته تنها این تعاونی نیست و تعاونی های دیگری هم توسط این فرد و عوامل وی مورد غارت قرار گرفته است. همچنین در خصوص حمله با سلاح سرد هم، بنده درخواست اعاده دادرسی داده ام چرا که فیلم حضور ضارب در دفتر ایشان موجود است و اسناد و مدارک متقنی موجود است که برای بررسی به دفتر ریاست محترم قوه قضاییه ارسال گردیده است.

گفتنی است خزرآنلاین به علت رعایت موازین حقوقی از انتشار نام این بازرس خانم و همچنین میلیارد معروف استان پرهیز می نماید اما به محض قطعی شدن رای دادگاه نسبت به انتشار آن در راستای ایفای رسالت مطبوعاتی خود اقدام خواهد نمود.
پس از صدور کیفرخواست در دادگاه مفاسد اقتصادی؛ آزادی میلیاردر معروف استان با تودیع وثیقه 40 میلیاردی!
#کیفرخواست #رانت #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220891 1