کدخبر:
220909
تاریخ انتشار:
۱۵ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه دادستان لاهیجان؛

افشاگری نماینده لاهیجان در خصوص معاملات پرابهام در شهرداری!

خزر: نماینده لاهیجان گفت: ضمن تشکر از اصحاب رسانه، از رسانه‌ها و تریبون‌هایی که به دنبال مسائل و مطالبه گری و احقاق حق مردم در شهرستان هستند می‌خواهم این‌ها را دنبال کنند و به مردم گزارش بدهند، چرا مردم نباید بدانند چه اتفاقی دارد می‌افتد؟ در رابطه با فروش زمین‌های شهرستان باید دید آیا قیمت‌هایی که این زمین‌ها به فروش می‌رسند واقعی است؟

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که خزرآنلاین با انتشار اسنادی خبر از وجود برخی معاملات پرشائبه در شهرداری لاهیجان داد. اسنادی که نشان می داد شهرداری لاهیجان یک زمین را در محله امیرشهید که مرکز شهر محسوب می شود، متری یک میلیون و پانصد هزار تومان به مالک پلاک مجاور فروخته است اما ملکی در حاشیه میدان شیخ زاهد واقع در کمربندی را متری 2 میلیون و پانصد هزار تومان از مالک آن خریداری نموده است! (اینجا را ببینید)

پیش از آن هم خزرآنلاین با انتشار اسناد دیگری، خبر از معامله دیگری در شهرداری لاهیجان داده بود که در زمان تصدی مسعود کاظمی بر راس شهرداری لاهیجان و با محوریت فرزند یک عضو شورا صورت گرفته است. این در حالی است که بر طبق قانون اعضای شوراها و بستگان درجه يک‌شان حق معامله و عقد قرارداد با شهرداری ها ندارند. (اینجا را ببینید)

حالا اما به نظر می رسد ذبیح الله نیکفر، نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی که به نظر می رسید از حامیان کاظمی محسوب می شده، در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان با اشاره خرید میلیاردی زمین بازارچه، گفت: مدعی زمین بازار چه ادله‌ای داشت که میلیاردها تومان به او داده شد؟! چه کسی در این زمینه نقش داشت؟

وی همچنین با بیان اینکه فروش زمین‌هایی که در شهر صورت می‌گیرد با چه شرایطی و چه قیمتی است، ادامه داد: در رابطه با ساختمان بانک سپه (ساختمان عظیم در حاشیه استخر لاهیجان) چرا مطالبه گری و ارائه گزارش انجام نمی‌شود؟!

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در انتها افزود: ضمن تشکر از اصحاب رسانه، از رسانه‌ها و تریبون‌هایی که به دنبال مسائل و مطالبه گری و احقاق حق مردم در شهرستان هستند می‌خواهم این‌ها را دنبال کنند و به مردم گزارش بدهند، چرا مردم نباید بدانند چه اتفاقی دارد می‌افتد؟ در رابطه با فروش زمین‌های شهرستان باید دید آیا قیمت‌هایی که این زمین‌ها به فروش می‌رسند واقعی است؟

گفتنی است در خصوص ساختمان بانک سپه و میزان پرداختی سازندگان آن به شهرداری لاهیجان برای اخذ پروانه ساخت، اسنادی در تحریریه خزرآنلاین موجود است که به زودی جهت اطلاع مردم و دادستان محترم لاهیجان منتشر خواهد شد.

 

 
افشاگری نماینده لاهیجان در خصوص معاملات پرابهام در شهرداری!
#ذبیح الله نیکفر #نماینده لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اشکال کارکجاست ؟آقای شهردار درزمان تصدی کدام فرماندار شهردارشد . ازآقای شهردار به میزان کمک مالی که به فرماندار وقت وبعدا که درسمت جدید سرکارآمدند چقدر کمک مالی کردند. آقای نماینده شما تاحالا کجا بودی وتازه متوجه شدی که آقای شهردار مشکل دارد. درسوابق خدمتی آقای شهردار علی الخصوص که عضو شورای شهررشت بود وزمانی که کارمند فرمانداری رشت بود دستگاههای نظارتی یک کمی همت کنند وسوابق مالی ایشان را کنترل کنند ببنید این همه ثروت را ازکجا آورده اند. بعد اعلام میکنید فلانی به بیت المال توجه داشته ؟بابا دست بکشید ومردم رانادان فرض نکنید ؟فکر میکنم به بعضی ها چیزی نرسیده؟
يکشنبه، 16 تير 139819:35:19
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220909 1