کدخبر:
220911
تاریخ انتشار:
۱۶ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان: استفاده بهینه از انرژی برق مسئله ای فرا ملی می باشد

خزر: چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیر عامل استان گیلان در سالن کنفرانس برق منطقه ای گیلان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، «عظیم بلبل آبادی» مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان در چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیر عامل استان گیلان در سالن کنفرانس برق گیلان گفت: استفاده بهینه از انرژی برق مسئله ای فرا ملی بوده و تمامی کشورهای جهان به آن می پردازند و این نشان دهنده اهمیت بالای مدیریت مصرف انرژی می باشد.

وی افزود: کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان که از تکنولوژی بالا و محدودیت کمتری از نظر تامین منابع مالی رو به رو هستند نگاه ویژه ای به مدیریت مصرف انرژی دارند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان به بعد زیست محیطی مدیریت مصرف انرژی اشاره کرد و گفت: چنانچه مدیریت مصرف انرژی فرهنگ سازی و نهادینه شود، از نظر زیست محیطی اقدام بزرگ و مهمی انجام داده ایم ودر کاهش آلاینده های زیست محیطی به مقدار زیادی سهیم خواهید بود.

وی با اشاره به اینکه هدف از مدیریت مصرف انرژی برق، محدود کردن مصرف برق نیست، اضافه کرد: هدف از مدیریت مصرف انرژی برق، استفاده هوشمندانه از آن است و با اقدامات ساده و ابتدایی می توان به آن پرداخت. تنظیم دمای کولر بر روی 24 تا 26 درجه سانتیگراد و خاموش کردن لامپ هایی که مورد نیاز نمی باشند از راهکارهای بسیار ساده جهت اجرای مدیریت مصرف انرژی برق می باشد.

گفتنی است که در چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیر عامل استان گیلان کهنی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در خصوص ضرورت توجه به پدافند سایبری در حوزه پدافند غیر عامل، انواع تهدیدات سایبری، انواع بدافزارها، چگونگی تشخیص سیستم های آلوده و راهکارهای پیشگیرانه مطالبی را بیان کردند. همچنین طالبی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص تاثیر تجهیزات سرمایشی در میزان مصرف انرژی برق، اطلاعات پیک، اقدامات مدیریت مصرف انرژی برق و اقدامات انجام شده جهت عبور از پیک بار سال 98 سخنرانی کردند.
مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان: استفاده بهینه از انرژی برق مسئله ای فرا ملی می باشد
#عظیم بلبل آبادی #مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220911 1