کدخبر:
220923
تاریخ انتشار:
۱۶ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ناکامی در انتصاب غیربومی ها/ کرسی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی به بهارمست رسید

خزر: گفته می شود شهردار رشت 4 نیروی جدید با خود به مجموعه شهرداری آورده که یکی از آن ها در نقش راننده و سه نیروی دیگر یعنی حجت الاسلام والمسلمین علی تهم، کلانتری و صیاد به ترتیب گزینه های تصدی بر مدیریت روابط عمومی، معاونت برنامه ریزی و توسعه و ریاست سازمان بازرسی شهرداری بوده اند.

به گزارش خزرآنلاین، طی حکمی از سوی ناصر حاج محمدی شهردار رشت علی بهارمست به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری رشت منصوب شد. یش از این از کلانتری به عنوان گزینه غیربومی که به همراه حاج محمدی به رشت آمده بود، به عنوان گزینه تصدی بر معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری نام برده می شد.

گفته می شود شهردار رشت 4 نیروی جدید با خود به مجموعه شهرداری آورده که یکی از آن ها در نقش راننده و سه نیروی دیگر یعنی حجت الاسلام والمسلمین علی تهم، کلانتری و صیاد به ترتیب گزینه های تصدی بر مدیریت روابط عمومی، معاونت برنامه ریزی و توسعه و ریاست سازمان بازرسی شهرداری بوده اند. البته با انتصاب علی بهارمست به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه و عدم صدور حکم حجت الاسلام و المسلمین علی تهم به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری رشت که گفته می شود با موانع قانونی روبرو بوده است، گویا شهردار رشت با مقاومت شورانشینان برای انتصاب غیربومی ها مواجه شده و یک گام به عقب نشسته است.

 
ناکامی در انتصاب غیربومی ها/ کرسی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی به بهارمست رسید
#علی بهارمست #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220923 1