کدخبر:
220927
تاریخ انتشار:
۱۷ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پیام منتسب به شهردار رشت و ادعای عجیبی که در آن به چشم می خورد!+تصاویر

خزر: در این پیام ها که تا کنون اصالتشان با تکذیب رسمی از سوی حاج محمدی روبرو نشده است، اکانت منتسب به شهردار رشت از مقاومت برخی در مقابل انتصاب کلانتری به عنوان یک گزینه غیربومی سخن می گوید و آنان را دشمنانی جاهل و حسود می خواند! این در حالی است که بسیاری از اعضای شورای شهر رشت همچون رمضانپور و حاجی پور به مخالفت با انتصاب گزینه های غیربومی در شهرداری رشت پرداخته بودند!!

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با حضور ناصر حاج محمدی در شهرداری رشت، زمزمه هایی از ورود برخی گزینه های غیربومی به شهرداری قوت گرفت. علیرضا صیاد و شاهین کلانتری دو نامی بودند که در گمانه زنی های رسانه ای از آنان به عنوان گزینه های تصدی بر بازرسی و معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری رشت نام برده می شد. همچنین حجت الاسلام والمسلمین علی تهم هم به عنوان گزینه مدیریت روابط عمومی شهرداری رشت در رسانه ها تعرفه گردید. این گمانه زنی ها اما هیچوقت به واقعیت تبدیل نشد.

حجت الاسلام تهم که گویا در شرکت دخانیات مشغول به کار است، هنوز به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری تعرفه نگردیده است. گفته می شود علت تاخیر و یا لغو انتصاب تهم، خصوصی بودن دخانیات از یک سو و قراردادی بودن تهم از سوی دیگر است که عملا دریافت حکم ماموریت را برای وی غیرممکن می سازد. ادعاهایی که تاکنون با واکنش رسمی از سوی تهم همراه نبوده اما تاخیر در صدور حکم و بلاتکلیفی روابط عمومی شهرداری می تواند این ادعا را تقویت کند. به خصوص آنکه فاطمه قدیمی، مدیر قبلی روابط عمومی شهرداری رشت از نخستین روزهای پس از انتصاب حاج محمدی، از سمت خود برکنار و مریم رضاطبع، مدیر اجرایی ارتباط با رسانه ها هم به بهانه نبود چنین پستی در چارت شهرداری، به روابط عمومی شهرداری منتقل شده است و عملا سازمان عریض و طویلی همچون شهرداری رشت بدون روابط عمومی اداره می شود!

علیرضا صیاد هم امروز طی حکمی از سوی شهردار رشت به عنوان مشاور اجرایی شهردار منصوب شده است. اگرچه از این انتصاب می توان به عمق رابطه حسنه صیاد با حاج محمدی پی برد اما عدم انتصاب صیاد به عنوان مسئول بازرسی شهرداری رشت، نشان از آن دارد که یا ادعای انتصاب وی بر یکی از مهمترین بخش های شهرداری از اساس اشتباه بوده و یا شهردار به علت وجود برخی مخالفت ها نتوانسته صیاد را به عنوان مدیر بازرسی شهرداری برگزیند. البته احتمال دومی از اولی بیشتر است!

آن چه که پیرامون طرح نام کلانتری برای تصدی بر معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری رشت رخ داد، اما داستانی متفاوت است. شاهین کلانتری گزینه ای بود که بنا به گمانه زنی رسانه ها، قرار بود با دریافت ماموریت از شهرداری تهران، یکی از مهمترین معاونت های شهرداری رشت را در دست بگیرد. با این حال انتصاب دیروز علی بهارمست به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری، آب پاکی بود که شهردار رشت بر دستان کلانتری ریخت.

اگرچه به نظر می رسد انتصاب بهارمست در سکوت رسانه ها و به دور از هرگونه جنجال و هیاهو صورت گرفته اما انتشار تصاویری از پیام های رد و بدل شده که منتسب به کلانتری و حاج محمدی است، بی تردید بزرگترین حاشیه دوران کوتاه عملکرد شهردار رشت را تا به امروز رقم خواهد زد. در این پیام ها که تا کنون اصالتشان با تکذیب رسمی از سوی حاج محمدی روبرو نشده است، اکانت منتسب به شهردار رشت از مقاومت برخی در مقابل انتصاب کلانتری می گوید و آنان را دشمنانی جاهل و حسود می خواند! این در حالی است که بسیاری از اعضای شورای شهر رشت همچون رمضانپور و حاجی پور به مخالفت با انتصاب گزینه های غیربومی در شهرداری رشت پرداخته بودند!

 

اگرچه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید اصالت این تصاویر نیست اما انتشار تصویر حکم کلانتری و همچنین تصویر منتسب به نامه وی خطاب به معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران که نامه ای غیرمحرمانه اما غیرعمومی بوده نشان می دهد که منتشرکنندگان این تصاویر به خوبی در جریان امور مربوطه هستند.

 

خزرآنلاین مستقلا قادر به رد یا تایید اصالت این تصاویر نیست و آمادگی کامل دارد تا هرگونه پاسخ شهرداری رشت را در این خصوص منتشر نماید.
پیام منتسب به شهردار رشت و ادعای عجیبی که در آن به چشم می خورد!+تصاویر
#شهردار رشت #حاج محمدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220927 1