کدخبر:
220981
تاریخ انتشار:
۲۴ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آیا نوبخت دِین خود را به کیوان محمدی ادا خواهد کرد؟

خزر: با توجه به باقیمانده عمر دولت دوم روحانی و دو بار ناکامی کیوان محمدی در رسیدن به کرسی استانداری، انتخاب استاندار برای یار قدیمی نوبخت در گیلان، انتخابی حیثیتی محسوب خواهد شد. این موضوعی است که نوبخت هم آن را می داند و اگر قرار است دین خود را به کیوان محمدی ادا کند، به احتمال فراوان این آخرین فرصت خواهد بود.

به گزارش خزرآنلاین، فرآیند انتخاب استاندار گیلان به روزهای پایانی خود نزدیک می شود از قاسم رمضانپور و کیوان محمدی بعنوان دو گزینه بومی تصدی بر استانداری گیلان نام برده می شود. این دو اما تفاوت شاخصی با هم دارند.

هر وقت که جایگاه استانداری خالی بوده، نام کیوان محمدی برای پر کردن این جای خالی طرح گردیده است. قاسم رمضانپور اما نخستین‌ باری است که تا این اندازه به کرسی استانداری نزدیک گردیده است. ارتباط حسنه نوبخت و کیوان محمدی بر کسی پوشیده نیست. این ارتباط به قدری هم خوب است که نوبخت حاضر است محمدی را حتی بر معاون خود یعنی رمضانپور ترجیح دهد. نکته دیگر اینکه در منظر افکار عمومی دو بار ناکامی کیولن محمدی در تصدی بر استانداری گیلان به حساب عدم حمایت سفت و سخت نوبخت از او تلقی گردیده است بسیاری باور دارند اگر نوبخت واقعا می خواست تا کیوان محمدی استاندار گیلان شود هیچگاه نام دکتر نجفی را از لا به لای اسامی رنگ و رو رفته اعتدال بیرون نمی کشید و هیچ وقت اجازه نمی داد پای دکتر سالاری به استانداری گیلان باز شود.

با توجه به باقیمانده عمر دولت دوم روحانی و دو بار ناکامی کیوان محمدی در رسیدن به کرسی استانداری، انتخاب استاندار برای یار قدیمی نوبخت در گیلان، انتخابی حیثیتی محسوب خواهد شد. این موضوعی است که نوبخت هم آن را می داند و اگر قرار است دین خود را به کیوان محمدی ادا کند، به احتمال فراوان این آخرین فرصت خواهد بود.

بعید است رییس فعلی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در دولت آینده فارغ از گرایش سیاسی آن برای خود منصب چشمگیری متصور باشد.اگر محمدی می خواهد تا نامش بعنوان استاندار گیلان در تاریخ این استان ثبت شود، فرصت چندانی ندارد اگرچه همه چیز یه ادای دین نوبخت بستگی دارد.
آیا نوبخت دِین خود را به کیوان محمدی ادا خواهد کرد؟
#آیا نوبخت دین خود را به کیوان محمدی ادا خواهد کرد؟ #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220981 1