کدخبر:
221011
تاریخ انتشار:
۲۸ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کمیل لاهوتی:

تلاش برای ثبت شهر چاف و چمخاله به‌عنوان شادترین شهر کشور

خزر: کمیل لاهوتی  در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری چاف و چمخاله با بیان اینکه این شهر دارای ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی آزاد است، اظهار کرد: با توجه به تردد زیاد مسافران و گردشگران در چاف تلاش کردیم تا در سواحل چاف نیز فضایی جهت استفاده مسافران آماده‌سازی کنیم.

به گزارش خزرآنلاین، کمیل لاهوتی  در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری چاف و چمخاله با بیان اینکه این شهر دارای ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی آزاد است، اظهار کرد: با توجه به تردد زیاد مسافران و گردشگران در چاف تلاش کردیم تا در سواحل چاف نیز فضایی جهت استفاده مسافران آماده‌سازی کنیم.

شهردار چاف و چمخاله با اشاره به احداث بندر ویژه اقتصادی در چمخاله گفت: این طرح توسط مجلس تصویب شد که در حال احداث است که قطعاً با اتمام‌ کار و شروع به کار بندر شاهد رشد شهرستان و منطقه و ایجاد اشتغال پایدار خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شهر چاف و چمخاله دارای مردمی خونگرم و مهمان‌نواز است، افزود: طرح مطالعاتی شادترین شهر کشور در حال تدوین است تا بتوانیم شهر چاف و چمخاله را به‌عنوان شادترین شهر کشور ثبت کنیم.

لاهوتی با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی تصریح کرد: افتتاح فاز اول پارک جنگلی توسکا، افتتاح فاز اول طرح سالم‌سازی بانوان در ساحل چمخاله و افتتاح طرح سالم‌سازی دریا در ساحل چاف سه طرح عمرانی شهرداری چاف و چمخاله است که امروز به‌صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه استارت این پروژه‌ها از تیرماه سال ۹۷ آغاز و در تیرماه سال جاری شاهد بهره‌برداری آنها هستیم، خاطرنشان کرد: برای پارک جنگلی توسکا پنج میلیارد تومان، پنج میلیارد تومان برای طرح سالم‌سازی دریای چاف و یک میلیارد تومان برای طرح سالم‌سازی بانوان چمخاله از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شد.

گفتنی است با حضور رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری لنگرود شامل لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی، پروژه زیباسازی و بازآفرینی شهری و محوطه پل خشتی و باغ ملی لنگرود بااعتبار حدود ۶ میلیارد تومان و سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری چاف و چمخاله شامل پارک جنگلی توسکا، طرح سالم‌سازی بانوان در چمخاله و طرح سالم‌سازی دریا در چاف بااعتبار ۱۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
تلاش برای ثبت شهر چاف و چمخاله به‌عنوان شادترین شهر کشور
#کمیل لاهوتی #شهردار چاف و چمخاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221011 1