کدخبر:
221011
تاریخ انتشار:
۲۸ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کمیل لاهوتی:

تلاش برای ثبت شهر چاف و چمخاله به‌عنوان شادترین شهر کشور

خزر: کمیل لاهوتی  در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری چاف و چمخاله با بیان اینکه این شهر دارای ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی آزاد است، اظهار کرد: با توجه به تردد زیاد مسافران و گردشگران در چاف تلاش کردیم تا در سواحل چاف نیز فضایی جهت استفاده مسافران آماده‌سازی کنیم.

به گزارش خزرآنلاین، کمیل لاهوتی  در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری چاف و چمخاله با بیان اینکه این شهر دارای ۱۷ کیلومتر نوار ساحلی آزاد است، اظهار کرد: با توجه به تردد زیاد مسافران و گردشگران در چاف تلاش کردیم تا در سواحل چاف نیز فضایی جهت استفاده مسافران آماده‌سازی کنیم.

شهردار چاف و چمخاله با اشاره به احداث بندر ویژه اقتصادی در چمخاله گفت: این طرح توسط مجلس تصویب شد که در حال احداث است که قطعاً با اتمام‌ کار و شروع به کار بندر شاهد رشد شهرستان و منطقه و ایجاد اشتغال پایدار خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شهر چاف و چمخاله دارای مردمی خونگرم و مهمان‌نواز است، افزود: طرح مطالعاتی شادترین شهر کشور در حال تدوین است تا بتوانیم شهر چاف و چمخاله را به‌عنوان شادترین شهر کشور ثبت کنیم.

لاهوتی با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی تصریح کرد: افتتاح فاز اول پارک جنگلی توسکا، افتتاح فاز اول طرح سالم‌سازی بانوان در ساحل چمخاله و افتتاح طرح سالم‌سازی دریا در ساحل چاف سه طرح عمرانی شهرداری چاف و چمخاله است که امروز به‌صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه استارت این پروژه‌ها از تیرماه سال ۹۷ آغاز و در تیرماه سال جاری شاهد بهره‌برداری آنها هستیم، خاطرنشان کرد: برای پارک جنگلی توسکا پنج میلیارد تومان، پنج میلیارد تومان برای طرح سالم‌سازی دریای چاف و یک میلیارد تومان برای طرح سالم‌سازی بانوان چمخاله از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شد.

گفتنی است با حضور رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری لنگرود شامل لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی، پروژه زیباسازی و بازآفرینی شهری و محوطه پل خشتی و باغ ملی لنگرود بااعتبار حدود ۶ میلیارد تومان و سه پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری چاف و چمخاله شامل پارک جنگلی توسکا، طرح سالم‌سازی بانوان در چمخاله و طرح سالم‌سازی دریا در چاف بااعتبار ۱۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
تلاش برای ثبت شهر چاف و چمخاله به‌عنوان شادترین شهر کشور
#کمیل لاهوتی #شهردار چاف و چمخاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221011 1