کدخبر:
221013
تاریخ انتشار:
۲۹ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جمالی نژاد و حاشیه هایی که برای گیلان به ارمغان می آورد!

خزر: بعد از حضور در مراسم معارفه شهردار رشت، حالا دوباره پای جمالی نژاد به گیلان باز شده و این بار هم بازدید از ارتفاعات زیبای لنگرود به همراه اقامت در هتلی پنج ستاره را چاشنی سفر کاری خود کرده است. حالا باید منتظر ماند و دید مرد اصفهانی وزارت کشور، در سفر بعدی خود به گیلان، چه حاشیه ای را به ارمغان خواهد آورد؟!

به گزارش خزرآنلاین، اگرچه سفر مهدی جمالی‌نژاد، معاون وزیر کشور که با هدف افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری لنگرود و چاف و چمخاله به گیلان آمده بود، به پایان رسید اما این سفر حواشی خاصی را هم به دنبال خود داشت. اقامت معاون وزیر کشور در هتل ستاره دریا چمخاله همراه با صرف غذای لاکچری و البته حضور در هوای مطبوع ارتفاعات لنگرود در روزهای گرم سال به بهانه بازدید از پروژه سورتمه و تله کابین آبچالکی، ممکن است ناخودآگاه خواننده را به یاد اظهارات اخیر حسام الدین آشنا، مشاور رسانه ای رییس جمهور بیندازد که در واکنش به ساخت سریال گاندو، مدعی شده بود دولت پول ساخت سریال ندارد! البته از سفر لاکچری معاون وزیر به لنگرود و چمخاله می توان دریافت با دولتی مواجه ایم که پول برای ساخت سریال ندارد اما بودجه برای سفر های لاکچری مدیرانش، چرا!

جمالی نژاد کیست و چرا حضورش در گیلان معمولا با حواشی مختلف همراه است؟!

مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، شهردار پیشین شهرهای اصفهان و یزد است. وی در تاریخ 4 شهریور 1396 با رای هر 11 عضو شورا سکان شهرداری یزد را به دست گرفت. جمالی نژاد پیش از این نیز با انتخاب اکثریت شورای شهر اصفهان شهردار شهر اصفهان شده بود. شورای شهر یزد در 4 مهر 1397 با استعفایش از شهرداری موافقت کرد. جمالی نژاد پس از استعفا از شهرداری یزد، عهده دار کرسی معاونت عمرانی وزارت کشور شد.

نام جمالی نژاد نخستین بار بعد از عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی در محافل سیاسی رشت به گوش رسید. طیف 6 نفره شورا که بر انتخاب شهردار از میان خود مصر بود، وقتی نتوانست حامد عبدالهی را بر شهرداری رشت بگمارد، حجت جذب را به عنوان بهترین گزینه تصدی بر شهرداری می دانست. با این حال مصوبه جدید وزارت کشور و تغییر شرایط احراز صلاحیت شهرداران، شورای شهر رشت را در برزخ انتخاب جذب به عنوان شهردار قرار داد. 

در این زمان بود که بعضی شورانشینان از رایزنی های شفاهی با یک منبع آگاه خبر داده و مدعی شدند برخی در بدنه وزارت کشور، انتخاب جذب را به عنوان شهردار جدید رشت بی اشکال دانسته اند. بر همین اساس اکثریت 6نفره شورا، حجت جذب را به عنوان شهردار انتخاب کرد اما عدم احراز صلاحیت جذب هم نشان داد نمی توان بر قول منبع به اصلاح آگاه در بدنه وزارت کشور هم حسابی باز کرد. گفته می شود آن منبع آگاه، جمالی نژاد بوده است!!

بعد از حضور در مراسم معارفه شهردار رشت، حالا دوباره پای جمالی نژاد به گیلان باز شده و این بار هم بازدید از ارتفاعات زیبای لنگرود به همراه اقامت در هتلی پنج ستاره را چاشنی سفر کاری خود کرده است. حالا باید منتظر ماند و دید مرد اصفهانی وزارت کشور، در سفر بعدی خود به گیلان، چه حاشیه ای را به ارمغان خواهد آورد؟!
جمالی نژاد و حاشیه هایی که برای گیلان به ارمغان می آورد!
#مهدی جمالی نژاد #وزارت کشور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221013 1