کدخبر:
221041
تاریخ انتشار:
۳۱ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عروسی مختلط فرزند آقای مدیرکل و هدیه لاکچری اش!

خزر: گفتنی است درصدی از کل حقوق کارکنان این سازمان همه ماهه قانونا در اختیار این مدیر قرار میگرد تا آن را جهت افرایش بهره وری کارکنان به کارمندانی که بهتر کار می کنند، به عنوان تشویقی اعطا کند. این مبلغ که ماهانه در حدود 40 تا 50 میلیون می شود، هر ماه از سوی این مدیر تنها به 5 نفر از پرسنل مورد اعتماد وی داده و آن ها با کسر مبلغی در حدود 5 میلیون تومان، مابقی را به حساب شخصی مدیرعامل پرداخت می کنند!!

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که مدیر یکی از دستگاه های اجرایی پردرآمد استان چندی پیش عروسی تنها فرزند خود را در یکی از تالارهای لاکچری شهر رشت به صورت کاملاً مختلط برگزار کرده است. 

البته جناب مدیر که مدت هاست با تکیه بر منصب مدیریتی خود به چپاول اموال بیت المال مشغول بوده و بستگان بسیاری از نمایندگان و مدیران دولتی را با سفارش پذیری محض بر سر کار آورده، در شب عروسی کلید یک واحد آپارتمان را به فرزند برومند خود تقدیم کرده است.

گفتنی است درصدی از کل حقوق کارکنان این سازمان همه ماهه قانونا در اختیار این مدیر قرار میگرد تا آن را جهت افرایش بهره وری کارکنان به کارمندانی که بهتر کار می کنند، به عنوان تشویقی اعطا کند. این مبلغ که ماهانه در حدود 40 تا 50 میلیون می شود، هر ماه از سوی این مدیر تنها به 5 نفر از پرسنل مورد اعتماد وی داده و آن ها با کسر مبلغی در حدود 5 میلیون تومان، مابقی را به حساب شخصی مدیرعامل پرداخت می کنند!!

این تضییع اموال بیت المال در حالی صورت می گیرد که این فرد با چسبندگی به یکی از نمایندگان و با تصور اینکه با روی کار آوردن بستگان افراد صاحب نفوذ، برای خود حاشیه امنی به وجود آمده است، علاقه خاصی به سوارکاری داشته و اخیرا با کمک یکی از مدیران مرتبط با اداره تحت امر خود، دو اسب را از یک مرکز تربیت اسب در پیربازار رشت خریداری کرده و ماهانه مبلغی را تحت عنوان هزینه نگهداری این دو راس اسب به این مرکز آموزش اسب سواری پرداخت می کند.
عروسی مختلط فرزند آقای مدیرکل و هدیه لاکچری اش!
#عروسی مختلط #مدیر متخلف


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
ناشناس : مردم به اندازه کافی اعصابشان خورد و خمیر است .اگر اسم و رسم مدیر کل را میدانید که یقینا میدانید حداقل به دستگاههای نظارتی مثل سازمان بازرسی که گویا خوابشان رفته اعلام کنید یا بصورت شفاف به همه مردم اعلام کنید تا مردم مدیران خوب خودشان را بشناسند و یا اصلا بی خود روی اعصاب مر دم رانروید . لطفا.
شنبه، 5 مرداد 139812:17:45
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اگر صحت دارد ای کاش میشد اسم این فرد را میگفتید
يکشنبه، 6 مرداد 13989:2:5
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
با سلام و احترام شما که این همه اطلاعات دقیق دارید چرا به سازمان بازرسی اعلام نمیفرمائید تا اقدامات قانونی انجام دهند.
يکشنبه، 6 مرداد 139812:51:22
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221041 1