کدخبر:
221134
تاریخ انتشار:
۸ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تناقضی که در کلام و رفتار نماینده فومن وجود دارد! + سند

خزر: نماینده فومن در حالی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت از ضرورت ممنوعیت واردات برنج سخن گفته و واردکنندگان را عده ای رانت خوار می نامد که امضایش در پای نامه نمایندگان 3 استان شمالی به رییس جمهور در خصوص لزوم جلوگیری از واردات برنج، به چشم نمی خورد!

به گزارش خزرآنلاین، حجت الاسلام افتخاری، نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی یکم مرداد ماه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه رانت خواران در فصل برداشت به دنبال واردات برنج هستند، گفت: کشاورزان شمالی به زودی حاصل دسترنج خود را برداشت می کنند که سایه سنگین برخی تصمیمات نادرست رنج آنها را دوچندان می کند و واردات برنج از خارج بیشترین آسیب را به کشاورزان وارد می‌کند. افتخاری همچنین از رییس جمهور و وزارت جهاد کشاورزی درخواست کرد که هرچه سریعتر به موضوع واردات برنج در فصل برداشت پایان دهند و آن را ممنوع کنند. (اینجا را بخوانید)

نماینده فومن در حالی با این اظهارات، نگرانی خود را از نسبت به واردات برنج در فصل برداشت اعلام می کند که دقیقاً در همان روز یعنی یکم مرداد نمایندگان سه استان شمالی در نامه ای خطاب به رییس جمهور از او می خواهند تا مانع از واردات برنج در فصل برداشت کشاورزان شوند.

در نامه نمایندگان استان های شمالی از رییس جمهور خواسته شده تا به قید فوریت دستور دهد هرگونه واردات برنج به کشور از ابتدای مرداد امسال تا پایان آبان ماه ممنوع اعلام گردد.

نکته جالب ماجراست اینجاست که امضای افتخاری در پای این نامه به چشم نمی خورد!! یعنی نماینده فومن در حالی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت از ضرورت ممنوعیت واردات برنج سخن گفته و واردکنندگان را عده ای رانت خوار می نامد که امضایش در پای نامه نمایندگان 3 استان شمالی به رییس جمهور در خصوص لزوم جلوگیری از واردات برنج، به چشم نمی خورد!

 
تناقضی که در کلام و رفتار نماینده فومن وجود دارد! + سند
#افتخاری نماینده فومن #واردات برنج


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221134 1