کدخبر:
221186
تاریخ انتشار:
۱۰ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عضو شورای شهر چاف و چمخاله:

مردم و شورا از عملکرد ذاکری شهردار سابق راضی نبودند

خزر: عضو شورای شهر چاف و چمخاله گفت: در دوره گذشته شورای شهر تاکنون تغییرات زیادی در ساحل ایجاد شد و در بلوار چاف و چمخاله و ساحل چاف که پروانه‌ای صادر نمی‌شد و امکانات برق و گاز نداشت با هماهنگی‌هایی که انجام شد اکنون شهرداری می‌تواند این خدمات را در اختیار مردم و مهمانان قرار دهد و در ساحل چاف و چمخاله مجوز ساخت‌وساز صادر می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، حامد آرزم بابیان اینکه شهرداری چاف و چمخاله تازه تأسیس و به شهر گردشگری معروف است، اظهار کرد: هدف اصلی اعضا شورا و شهرداری ایجاد زیرساخت اصولی شهری و سروسامان دادن به شهر است تا از پراکندگی که وجود دارد درآید تا چاف و چمخاله به شهری متحدالشکل تبدیل شود.

وی مهم‌ترین پروژه این شهر را ساماندهی شهری دانست و گفت: احداث چند پارک جنگلی در قسمت‌های مختلف شهری ازجمله روبروی شهرداری، حسین‌آباد و چاف و اتصال بلوار مسیر چمخاله به چاف از مهم‌ترین پروژه‌ها است تا مسافران فضایی آرام داشته باشند.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله با اشاره به نوار ساحلی ۱۷ کیلومتری در این شهر، افزود: احداث طرح سالم‌سازی در دو منطقه چاف و تازه‌آباد که از دوره گذشته شورا آغاز شد و با حمایت‌های نماینده لنگرود، اعتبار مشخصی برای این پروژه اختصاص داده شد و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده درصدد هستیم تا طرح چاف تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

آرزم بابیان اینکه ساختمان شهرداری چاف و چمخاله بلاتکلیف است و باید ساختمان خوبی در شأن مردم و کارکنان خدوم ایجاد نماییم، تصریح کرد: در دوره گذشته شورای شهر تاکنون تغییرات زیادی در ساحل ایجاد شد و در بلوار چاف و چمخاله و ساحل چاف که پروانه‌ای صادر نمی‌شد و امکانات برق و گاز نداشت با هماهنگی‌هایی که انجام شد اکنون شهرداری می‌تواند این خدمات را در اختیار مردم و مهمانان قرار دهد و در ساحل چاف و چمخاله مجوز ساخت‌وساز صادر می‌شود.

وی بابیان اینکه رضایتمندی مردم از عملکرد ذاکری شهردار سابق مثبت نبود و شورای شهر هم از عملکرد ایشان رضایت نداشتند، گفت: شوراها سعی‌شان بر این است که مدیریت را به کسی بسپارند تا توانمند و تحصیل‌کرده و قدرت رایزنی در سطح استان و کشور داشته باشد تا بتواند برای دریافت بودجه نیز گام بردارد.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله افزود: شرمنده مردم هستیم و مردم در انتخابات گذشته خیلی به حقیر لطف داشتند که توانستم رأی بیشتری نسبت به دوره گذشته کسب کنم که تلاش بنده و همه اعضای شورای شهر چاف و چمخاله بر این است تا با انجام اقدامات مفید برای شهروندان، جبران محبت کنیم.
مردم و شورا از عملکرد ذاکری شهردار سابق راضی نبودند
#حامد آرزم #چاف و چمخاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221186 1