کدخبر:
221192
تاریخ انتشار:
۱۰ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نقدی بر اظهارات نماینده فومن؛

نمایندگانی که رصد می کنند و مدیرانی که بازداشت می شوند!

خزر: جالب آن که نماینده مردم فومن و شفت مدعی است که نحوه عملکرد دستگاه های اجرایی دائما توسط نمایندگان رصد می شود! باید از ایشان پرسید این چگونه رصدی است که دائما در حال انجام است اما باز هم تعداد چشمگیری از مدیران دستگاه های اجرایی به علت ارتکاب به تخلفات، طی سال های اخیر روانه زندان شده اند؟!

به گزارش خزرآنلاین، حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری امروز در واکنش به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در مورد میزان فساد اداری در گیلان، این گزارش را اغراق آمیز خواند و با بیان اینکه مدیران و عوامل اجرایی بسیار خوبی در بدنه دستگاه‌های اجرایی گیلان در حال فعالیت و خدمت به مردم هستند، گفت: جلسات بسیار زیادی دائماً با حضور نمایندگان گیلان در مورد این موضوع و بررسی نحوه عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان برگزار می‌شود.

در واکنش به این اظهارات نماینده فومن باید گفت:

گویا ایشان در جریان دستگیری مدیران دولتی در استان طی چند سال اخیر که از قضا مترادف با دوره نمایندگی ایشان هم می شود، نیستند! در همین 3 سال اخیر تعداد قابل توجهی از مدیران استانی و شهرستانی به علت ارتکاب جرایم مالی و اخلاقی بازداشت و راهی زندان شده اند. بی شک اغراق آمیز خواندن گزارش مرکز پژوهش های مجلس به هیچ عنوان واقعیت آن چه که اتفاق افتاده را تغییر نخواهد داد.

بد نیست جناب افتخاری به یاد داشته باشند که وظیفه ایشان احقاق حقوق مردم در برابر دولت است و ایشان به عنوان نماینده تمام مردم ایران، می بایست بر عملکرد دستگاه های اجرایی و دولتی نظارت کنند نه آنکه به عنوان یک نماینده، گزارش مرکز پژوهش های مجلس را به عنوان نهادی پژوهش محور، اغراق آمیز بخوانند!

جالب آن که نماینده مردم فومن و شفت مدعی است که نحوه عملکرد دستگاه های اجرایی دائما توسط نمایندگان رصد می شود! باید از ایشان پرسید این چگونه رصدی است که دائما در حال انجام است اما باز هم تعداد چشمگیری از مدیران دستگاه های اجرایی به علت ارتکاب به تخلفات، طی سال های اخیر روانه زندان شده اند؟!

امید است نمایندگان گیلان به جای انکار واقعیت، در پی اصلاح وضعیت موجود باشند و به یاد داشته باشند حضور در جایگاه نمایندگی، فرصتی استثنایی برای خدمت است که ممکن است دیگر تکرار نشود!
نمایندگانی که رصد می کنند و مدیرانی که بازداشت می شوند!
#افتخاری نماینده فومن #فساد در گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221192 1