کدخبر:
221310
تاریخ انتشار:
۱۵ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک سایت خبری مدعی شد؛

ادعای جدید در خصوص فیلم جنجالی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد!

خزر: این سرویس جاسوسی که مدت ها در کمین این قضایا می ماند، در نهایت یک روز با دادن مقداری پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را بطور موقت اجاره کرده است، در نبود احمدی که در یاسوج به سر می برده است، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه ای دوربین میکند. 

به گزارش خزرآنلاین به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پس از انتشار فیلمی از استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی گمانه زنی هایی در خصوص این فیلم فراگیر شد و هر کسی درباره آن از دید خود اظهار نظر می کرد. شب گذشته نیز در فضای مجازی مطلبی در همین خصوص منتشر شد که متن آن بدون قضاوت به شرح زیر است:

 

شاید از صبح امروز تلاطم گوناگون فضای مجازی استان را بابت انتشار یک کلیپ نامناسب از وضعیت استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد دیده باشید، اما خوب است برای اولین بار ناگفته هایی را از یک منبع آگاه و نزدیک به استاندار سابق در این خصوص بدانیم.

از قرار معلوم مدت زیادی است که تحرکات و تعقیبات غیرمعمولی حوالی محل کار و زندگی استاندار دیده میشود، چیزی که خود احمدی چندبار به آن مشکوک میشود و دستور تحقیق می دهد.

 

 
جدای از این ماجرا احمدی در مدتی که در یک سفر در تهران برای پیگیری اموراتی در یک شرکت سرمایه گذاری حاضر میشود، با خانمی در آن شرکت آشنا میشود و این آشنایی و مراوده در نهایت به ازدواج وی با این خانم منجر میشود و نهایتا وی خانه ای را برای وی در تهران اجاره میکند.


این سرویس جاسوسی که مدت ها در کمین این قضایا می ماند، در نهایت یک روز با دادن مقداری پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را بطور موقت اجاره کرده است، در نبود احمدی که در یاسوج به سر می برده است، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه ای دوربین میکند.

در فیلم منتشر شده، احمدی چندین بار به فضای اتاق مشکوک میشود اما چیزی نمی بیند و موید این موضوع است که دوربین بشکل حرفه ای کارگزاری شده است و کار تیم های معمولی نیست.

بدین شکل احمدی در دام این سرویس که خود را در پوشش یک شرکت قرار داده است قرار میگیرد، تقریبا سه روز پس از ضبط فیلم در بازه ای که احمدی در یاسوج حضور دارد، پیام های تهدید کننده ای بشکل ناشناس بروی شماره تلفن خصوصی وی که فقط خانواده اش در جریان آن هستند، قرار میگیرد.

نهایتا وی پس از چند هفته که این پیام های تهدید کننده را نادیده میگیرد با یک سی دی همراه آدرسی در تهران مواجه میشود که حاوی همین فیلمی است که در فضای مجازی منتشر شده است.پس از انجام قرارهای متعدد، سرویس فوق که در پی اخاذی از احمدی است ابتدا به منظور اینکه وی شک نکند مبالغ پولی از وی طلب میکند تا برای وی مسجل شود اخاذی فقط شکل پولی دارد، اما نهایتا وی با هشدار نهایی روبرو میشود که باید ویزای خروج از کشور بگیرد و به همراه خانواده مقیم کانادا شود و در یک برنامه تلویزیونی حاضر شود و علیه جمهوری اسلامی ایران شروع به صحبت کند.

روزها و ماه ها احمدی درگیر این موضوع است و پاسخ منفی میدهد ولی از آنجاییکه این تیم ماموریت دارد که صبور باشد ماه ها مقاومت احمدی را میپذیرد ولی همچنان بر خواسته خود اصرار می‌ورزند نهایتا وقتی می بینند که احمدی زیر بار نمی رود و این اقدام را اجرا نمیکند به وی پیشنهاد میکنند که یک فایل ویدیویی با همین مضمون در ایران پر کند قبول میکنیم اما نهایتا باز هم نمیپذیرد.

برای فشار به احمدی خانواده وی از مدتی قبل در جریان ماجرا توسط این تیم قرار می گیرند اما علی رغم اختلافات خانوادگی احمدی باز هم نمی پذیرد و نهایتا کلیپ برای نخستین بار از کانال های ضد انقلاب پخش میشود و سپس با همان لوگوی شان در فضای مجازی کشور منتشر میشود نکته ای که مورد غفلت منتشرکنندگان قرار میگیرد!
ادعای جدید در خصوص فیلم جنجالی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد!
#استاندار کهکیلویه و بویراحمد #موساد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمد
ماله کشی دیگه بسه.
چهارشنبه، 16 مرداد 13980:53:19
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
جوک جالبی بود باعث انبساط خاطرگردید .خدا رو شکر مسولین خوبند و موساد برایشان دام پهن می نماید.
چهارشنبه، 16 مرداد 139820:28:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

محمد زاده
این روزها مد شده هر کسی یه گندی زد، ربطش میده به سازمانهای جاسوسی و پرستوهای عاشق! میشه نویسنده محترم این متن توضیح بدهند که جناب استاندار چه اطلاعاتی را میتوانست به موساد منتقل کند که یک تیم عملیاتی اینقدر وقت و هزینه برای ایشان مصروف کرده اند؟! آدمهای به مراتب بزرگتر و مهمتر از ایشان هم هستند که سازمانهای جاسوسی هیچ طمعی در آنها ندارد! مدیران محترم بهتر است کمربند خود را محکمتر ببندند تا آبرویشان نرود.
سه شنبه، 22 مرداد 139815:12:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221310 1