کدخبر:
221330
تاریخ انتشار:
۱۷ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیر رسانه ای کارون اروند خرمشهر: فروش امتیاز کارون اروند به داماش گیلان کذب محض است!

خزر: مدیر رسانه اروند در خصوص شایعه فروش امتیاز اروند خرمشهر و جلسه مدیرعامل این تیم با مسئولین گیلانی گفت: آقای سعدی پور در خرمشهر به سر میبرد و اصلا جلسه ای با مدیران داماش ندارد.

به گزارش خزرآنلاین، خبر نهایی شدن حضور داماش در لیگ 1 از طریق خرید امتیاز کارون اروند خرمشهر، خبری خوشحال کننده برای فوتبال دوستان گیلانی و هوادارن پروپاقرص داماش بود که بتوانند آرزوی دیرینه خود را تحقق یافته ببینند. 

اگرچه رسانه های خبری استان خبر از نهایی شدن انتقال امتیاز کارون اروند خرمشهر داده و اسماعیل حاجی پور هم در جلسه دیروز شورای شهر رشت، بر این ادعا صحه گذاشته است اما خدری مدیررسانه اروند در خصوص شایعه فروش امتیاز اروند خرمشهر و جلسه مدیرعامل این تیم با مسوولین گیلانی گفت: آقای سعدی پور در خرمشهر به سر میبرد و اصلا جلسه ای با مدیران داماش ندارد.

وی با بیان اینکه نمیدانم مردم چطور شایعه هات را باور میکنند، افزود: یک بچه ی ۱۵ ساله خبر فروش میزند و کل شهر باور میکنند! در صورتی که اگر باشگاه قصد فروش داشته باشد کانال و پیچ رسمی باشگاه قطعا اطلاع رسانی خواهد کرد.

خدری در مورد پوشش ضعیف خبر رسانی کانال و پیچ رسمی باشگاه و اینکه چرا باشگاه در مقابل چنین اخباری دیر واکنش نشان می دهد افزود: اینکه کانال باشگاه در اخبار ضعیف عمل میکند، ما هم قبول داریم، ولی برخی اخبار باشگاه محرمانه است و تا اجازه ی مدیرعامل و مسوولین باشگاه نباشد نمی توانیم رسانه ای کنیم! در مورد تکذیب خبر واگذاری هم اشاره کنم تا حالا بیش از چهار بار خودم این موضوع را تکذیب کردم ولی ظاهرا شایعات به اخبار رسمی ارجعیت دارند!

خدری در پایان از مردم خرمشهر درخواست کرد اخبار رسمی باشگاه را فقط از کانال باشگاه پیگیری کنند.
مدیر رسانه ای کارون اروند خرمشهر: فروش امتیاز کارون اروند به داماش گیلان کذب محض است!
#کارون اروند خرمشهر #داماش گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221330 1